Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A végleges szőrtelenítésnek...

A végleges szőrtelenítésnek hány fajtája van és valóban végleges vagy csak hosszú távú?

Figyelt kérdés
Már sokszor hallottam olyan infókat, hogy csak 1 évig tart, különböző kezelések alapján lehet megszüntetni a szőr növekedést és, hogy rákot okozhat pl a lézeres kezelés. Hol tudnék a legjobban informálódni ezekről és ti mennyit tudtok a témával kapcsolatban...
2012. jan. 3. 23:29
 1/4 SenkixXx ***** válasza:
bocs,hogy nem igazán tudok érdemben segíteni,de én úgy tudom,hogy van valami régi római módszer is....hú most nem tudnám megmondani a nevét,de mellékhatás nélküli,csak az a hibája,hogy nagyon lassan tűnik el végleg a szőr.....de amúgy erre a kérdésre engem is érdekelnének a válaszok....
2012. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor remélem hamar választ kapunk :)
2012. jan. 4. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak hosszú távú, sajnos. Legelterjedtebb a lézer és az IPL, de lehet kapni (méregdrágán) kencéket is, amik ugyanezt a hatást ígérik.
2012. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

E-light szőke szálra.


Én olyanon vagyok, hónalj már pihésebb és sokkal ritkább.

Vettem még bikinivonalra is.


És most gondolkodom, hogy veszek lábszár+comb 5 alkalmast 100.000 kedvezménnyel. :D csak pénzt kéne szereznem, mert csak 1 napig akciós még...

2012. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!