Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ez az alkat?

Lányok, nektek bejön ez az alkat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 4. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl nagy a karod.
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az én ízlésemnek is túl vaskos a vállad és a bicepszed (bár még mindig jobb, mint ha satnya lenne :D )

A többi rendben van.

2012. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A karod aránytalanul nagy. Ha már kondizol összeszedettebben is csinálhatnád mert ez botrány :( Nem szabad összevissza nekiállni, nem tudom port szedsz-e... Ha komolyan veszed és hetente többször eljársz állíts össze egy edzésprogramot... Egyik nap csak hátra mellre dolgozz másik nap csak karra lábra, harmadnap csak hasra... Valami rendszert teremtsél :D
2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Szerintem pont jó így. Bár az arcod mosd meg, mert elég maszatos. :D
2012. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy kondizok? :) Melózok,mellette meg küzdősportolok,és ennyi.
2012. jan. 4. 21:19
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor kondiznod kéne. :D Ez így ergya.
2012. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem nagy a karja, 35-ös leírta, nem tudtok olvasni?

a kép csal

2012. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szia. Te írtál ma az én kérdésemhez, hogy miért ugyanaz a típusú homáros palik jönnek be a lányoknak. Szerintem nincs baj az alkatoddal sőt. A mellkasról, ha edzesz rá rendesen, akkor nem tehetsz, mert ez genetika, kinek úgy kinek így fog fejlődni. Nekem 41 es karom van és a mellkasom nekem is nehezen fejlődik sajnos. Amúgy meg igaz, hogy azok jönnek be a lányoknak, akik nem dolgoznak a testükön, csak ahogy megszülettek úgy vannak és homár testük van. Ez van, a lányok buták ne foglalkozz velük. Elég ha egy lány szeret tiszta szívéből.
2012. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

lol :D

Nem is tudtam hogy a 35-ös kar nagynak számít,:D

de látszik hogy direkt így fényképezte,

de ez itt a többségnek nem tűnik fel.

2012. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy egy kar kb 40 -estől számít elég jól edzettnek, 45 felett viszont már elég nagy női szemmel nézve.
2012. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!