Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Gáz ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Gáz ha a pasi nem az a szálkás alkat?

Figyelt kérdés

A napokban fogok lefeküdni a barátnőmmel és eléggé nagy problémáim vannak.

Fiú létemre komolyan annyira aggódok a testem miatt hogy ezt már gáznak érzem. Nem merek lefeküdni a barátnőmmel azért mert nem kockás a hasam, és mert nagyobb a fenekem. 178 cmhez vagyok 70 kiló. Sportolok is de akkor sem nézek ki nagyon izmosnak inkább olyan sportos hasasnak.

Tehát ha szeret a lány akkor ha meglát meztelenül és látja, hogy a behúzott has helyett egy pocak van akkor sem hagy el nem?( komolyan röhejes amit írok, de nem tudom jobban leírni a problémámat, remélem érthető)


2011. ápr. 19. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ruhában és az arcon is látszik,hogy nagyjából milyen állapotban van a test.

Szóval nem hiszem,hogy nagy meglepetés érné.

És hiába sportolsz a jobb testfelépítésért,ha az étrended alapjaiban rossz.

2011. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem étrend tanácsot kértem, hanem pont arra próbáltam rákérdezni, hogy egy pasi csak vékonyan és szálkásan lehet szexi??? Vagy vannak egyéb tényezők is?
2011. ápr. 19. 01:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerinted csak a 178 cm, 60 kg, (csontváz) izmos pasiknak jön össze a szex a szerelmükkel? Láttál már kövér embert kézenfogva a barátnőjével?
2011. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze láttam de a "szebb"(bár ki mondja meg mi a szebb) embereknek azért könnyebben megy a párkeresés meg a szex is. Tudom ez általánosítás, de a haveri körömben sajnos mindig a "szexiseknek" jön össze több dolog míg néhányuk besülnek a próbálkozások alatt.
2011. ápr. 19. 01:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem ezen fog múlni. Egy 178 cm-res, 70 kg-os pasi csúcs, akkor is, ha nem szálkás! :) Az én párom kopasz volt, pocakos és szemüveges... Én pedig 174 cm, 64 kg, hosszú fekete haj, stb. Senki se értette, "mit eszek rajta", azóta már a férjem lett :) Ha szerelmes az ember lánya, akkor nem az izmokat nézi hidd el nekem!
2011. ápr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
182/60 kg vagyok barátnőm 173/50 kg hát este vannak csont koccanások :D :D
2011. ápr. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Te jó ég.... Ezt nem akarom elhinni. 178/70 és daginak érzed magad? Sürgősen húzz el a boltba és vegyél egy rendes tükröt magadnak!!!!! Mert nagyon rossz képet mutat az, amiben eddig nézted magad.


Én a saját véleményemet mondom : nekem nagyon nem jönnek be a gizda pasik. Inkább legyen egy kis pocija, mintsem hogy szinte púpos legyen a soványságtól. Ha a barátnőd képes egy kis "husi" miatt elhagyni,akkor annyit is ér emberileg!


Egyébként életem legjobb szeretkezései az általad említett "spotosan hasas"-kategóriájú pasikkal történtek. Nem tudom van-e összefüggés,de szerintem egy viszonylag nagy hát, egy formás bicepsz és egy jó gömbölyű popsi mindent visz. Amúgy pedig alig vártam, hogy a párom is eresszen egy kis pocakot, mert megvan a maga romantikája, amikor szeretkezés után hozzábújva lehet a pihéket simogatni a hasán. :)

2011. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem sok mackós pasim volt, volt aki sportolt mégis mackós volt és volt aki egyáltalán nem sportolt.És tényleg ruhán keresztül is érzi az ember h. milyen lehete a másik teste.Inkább legyen önbizalmad,mert elöbb veszíted el az aggódásod miatt mint a tested miatt.Ha így tetszel neki akkor meztelenül is tetszeni fogsz.Hidd le nekem.Sok lányt ismerek és egyáltalán nem az izmok meg a testalkat a lényeg, a szexben meg végképp,hisz nem sokat látszik, főleg ha csukott szemmel szeretkeztek és egymáson fekszetek,vagy te vagy hátul...

26/l

2011. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha te 178/70-el dagi vagy,akkor párom 195/110-el mi?:d és ebből kevés az izom,ő tényleg el van hizva.

De ettől még ugyanugy szexisnek tartom mint mikor 85 kiló volt:)


mondjuk én alapból nem kezdenél 70kilós piszkafa pasival...tudod,a FÉRFI 100kilónál kezdődik...

23/N (170/50)

2011. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így érzem magam, igaz én csak 170/65. De pocak az van :D
2011. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!