Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl sötétek az ajkaim, mivel...

Túl sötétek az ajkaim, mivel festhetném őket világosabbra?

Figyelt kérdés

a szájfényeket utálom, mert beleragad mindig a hajam és szerintem undorito mikor beszéd közbe ha összezárjuk a szánk (és kinyitjuk) néha látszik hogy össze van ragadva.

rúzsokat probáltam ezeket a teljesen világosakat, amik bár befogják, de csak az ajkaim találkozásáig és mihelyst beszélni kezdek csunya...

http://www.youtube.com/watch?v=69gJTPhoHCY

kb ugy mint a lánynak itt a 10. másodpercnél...

mit ajánlotok? tudom sokan ölni tudnának a vérvörös ajkakért de én rosszul vagyok már tőlük, nem áll jól :\


2012. jan. 6. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval se szájfény nem jó, se rúzs... Hát nem tudod, fogadd el magad, ahogy vagy.
2012. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom*
2012. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
reméltem van vmi praktika erre a sötét szájra-világos ruzs dologra:)
2012. jan. 6. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van rá. Alapozó ecsettel (ha van, és persze ha alapozod az arcod) az arc alapozás után rajta maradt alapozót, kicsit az ajkaidon is elpacsmagolod.. nem túlzásba vinni persze, mert akkor megint csúnya lesz:) vagy ugyan ezt ecset nélkül is meg teheted, bár én azt tapasztaltam, ecsettel egyenletesebb.. vagy rúzsos kivitelű korrektorral tudod még halványítani, ha annyira pigmentáltak az ajkaid.. sajnos más lehetőségről én nem tudok.
2012. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy előbb írták!Alapozózd le a szád,utána vigyél rá fel rúzst!:)Tartósabb lesz!
2012. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok volt, alapozóval alatta szuper:))) néha viszont lenyalogatom a szám, nem lesz nagy bajom igaz..?
2012. jan. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!