Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan festhetném át barnára...

Hogyan festhetném át barnára a festett fekete hajamat?

Figyelt kérdés

Próbáltam már, de a hajfesték nem fogta be sajnos..leszívatni meg nem merem mert félek,hogy tönkretenné a hajamat és nem is lenne szép a színe..egyébként az eredeti hajszínem szőke, ha ez számít valamit..előre is köszönöm a válaszokat!


Ja és kb ilyen színűre szeretném:


[link]


2011. dec. 28. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél színleszedő folyadékot, vagy szőkítőpor+oxit+ egy világosbarna festéket. Amúgy a feketét nagyon nehéz eltávolítani.

Nem is értem, hogy a szép szőke hajadat miért rontottad el feketével:(

És színezett fekete vagyok (ami tart 4 hónapig), de mivel az eredetim is sötétbarna így nem látszik a lenövés. Festeni még én sem merném, mert azt nagyon nehéz leszedni.

2011. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 taylor17 válasza:

Hát, ez nagyon nehéz, mivel a fekete hajat cs akkor lehet eltuntetni ha kiszívatod világosabb színre. Az pedig nagyon káros a hajra. De ismerek egy pár embert, akik sotét barnára festették elore a hajukat, hogy ne lehessen látni a kulombséget. Erre persze kell egy kicsi ido - megvárni, amíg jól kinyol a hajad és tobb a sotét barna mint a fekete. És azt már konnyebb világosabb barnára festeni.

Legjobb ha nem festéket, hanem színes sampont fogsz használni, akkor aztán a sotét barnárol konnyebben áttmehetsz a világosabb barnára - ha úgy szeretnéd.

2012. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!