Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc Avonos termékeit...

Mik a kedvenc Avonos termékeitek és miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
nem rendelek az Avonból.
2012. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbukta mert azt szeretem.
2012. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez nagyon jó szerintem, ha egy avonos cuccot kéne mondani, akkor ez lenne. :) Az ugyanilyen fajta leave-in balzsamot is szeretem.

A parfümök közt is vannak jók, ezeket a régebbieket szeretem, mint a Perceive, Little Black Dress, Incandessence, Pur Blanca, meg amiket már nem lehet kapni, pl. a Celebré.

Az arcápoló dolgaik egyáltalán nem váltak be nekem, azokat nem is szoktam rendelni. A samponok is rosszak, meg egyszer rendeltem kifésülősprayt, ami a kukában kötött ki. A tusfürdők is szárítanak.

A SuperShock Max szempillaspirál egyáltalán nem rossz az árához viszonyítva, azzal is elégedett vagyok.

2012. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Planet Spa vitaminos kézkrém holt-tengeri ásványokkal. Ez az egyetlen termék, ami segít az ekcémás kezemen, teljesen elmúlik a használatával. Az illata és az állaga is kellemes.
2012. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Négyes szemhéjpúderek, barnító-pirosító gyöngyök, japán szaké és rizs testápoló, szérum, fehérteás arctisztító, bőrradír,(gyönyörű utánuk a bőröm) parfümök,(C. Lacroix,Herve Leger illatai főleg), glimmerstick szem és szemöldök ceruzák,(tartósak, precízek, szép színűek) soulotions complete balance nappali krém (jól mattít, sminkalapnak is szuper, emelett hidratál is, Anew rejuvanate emulzió (teljesen jól hidratál, kisimít),Supershock szempillaspirál örök kevenc, szétválaszt, kiemel, dúsít :) Rúzsok minőségi csomagolásúak, szép és tartós a színük, nagy szín választékban.

2012. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a Pur Blanca Blush, Secret Fantasy, Secret Fantasy Star parfümök. Általában ezek veszek, de tetszenek a rúzsai is. Például a 24 karátos rúzsok, az az illatosított fajta, a szempillaspiráljait is imádom: Superenchant....stb. Avon Care kézkrémekkel, testápolókkal is nagyon meg vagyok elégedve illetve ami most nagyon tetszik és tényleg csak ajánlani tudom : Selyem hidratáló testápoló, az a tégelyes...az állaga nem folyik és hamar beszívja a bőröm, nem ragad....csodás..:P
2012. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!