Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy fogfehérítés?...

Hogy zajlik egy fogfehérítés? (fogorvosnál, nem otthoni fogfehérítésre gondolok) Mennyibe kerül körülbelül? És ami már tömve van fog, azt is kifehéríti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
bekeink többféle cuccal aztán lámpázzák
2012. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 1-2 hónapja voltam.


Beülsz a székbe.

A doki leszedi a fogköved.

Hoz egy ilyen színskálát, amin tulajdonképpen igazi fogak vannak (gondolom valami embereké, hanem protézisek.. mű fogak) elég élethűek, és különböző színűek.

Ezen a skálán megkeresi a tiedét, van nevük is: A1, A2... C1..

Kapsz egy szájkifeszítőt és nyálelszívót.

Ezek után egy ilyen injekciós tűvel vékonyan valami kék színű folyadékot ken az ínyedre, de nem érinti a fogaidat. Megvárja, hogy az rászáradjon (2-3 perc).

Majd egy másik tűvel a fogaidra ken egy átlátszó színű "fehérítő gélt".

Majd eléd tolja a LED lámpát. 3-szor 8 percig világítja a fogaidat. Mikor vége, kiveszi az leszívott, a kifeszítőt, leszedi a gélt és az ínyvédőt.

Ismét jön a színskála és megnézitek mennyit fehéredett a fogad. Nem 3 árnyalatot, de azóta vissza is sárgult.


100ezer forintot fizetem, és nagyon nem érte meg. Az a 24 perc nagyon kényelmetlen, az eredmény pedig nem feltűnő.

2012. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor milyen módszerrel csinálják a színésznők a hófehér fogakat?
2012. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rákérdeztem a dokinál, aki csinálta nekem. Ő azt mondta, hogy az a hófehér fog, ami a tv-ben látható műsorvezetőknél (pl.: Lilu) nem a saját foguk, hanem egy a saját fogsorukra ráhúzott hajszálvékony lemezréteg. Olyan mint egy protézis, lepattintható. Úgy működik, mint az éjszakai fogszabályzó: lehet benne beszélni, inni, enni már kevésbé, és van használat előtti betanulás mint a kontaktlencsénél.


Van egy fehérítési eljárás, ami viszont állítólag hatásosabb: Zoom2.

Magyarországon nem nagyon csinálják, ha igen kb. 2-3 száz ezer /fogsor.

2012. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom. Na nem gond,legalább nem csináltatom meg feleslegesen.Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!