Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen női parfümö...

Fiúk nektek milyen női parfümök jönnek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem melyiket éreznétek leginkább a barátnőtökön.

Légyszi képet is linkeljetek be.


2012. jan. 7. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne legyen tömegillat. Én nagyon jól ismerem a parfümöket, 3 évig dolgoztam velük. Rengeteget felismerek, és ezt nem szeretem egy nőn. legyen titokzatos, sejtelmes, egyedi illata, ne ismerjem fel azonnal, elsőre, messziről. Nekem ez a lényeg. Ha egy nőnek egyedi, finom, hozzáillő illata van, és nem tucatillata, mert éppen azt érezte a barátnőjén, és azt hiszi akkor neki is jó lesz. Nagyon kevés lánnyal, nővel találkoztam életemben eddig, akinek igazán fontos az illat. Valamit magukra fújnak,és ennyi. pedig az illat nagyon fontos.
2012. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne az illatok és sokáig gondolkodtam hogy én is azokkal szeretnék foglalkozni.Én is fontosnak tartom,ez egyénre szabott jó illatot.Parfümőr voltál?
2012. jan. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!