Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a ferfiaknak mi...

Szerintetek a ferfiaknak mi tetszik jobban? A nagyon sovany, sehol egy deka folosleg jellegu no, vagy a kicsit kerek noiesebb alkat. En 165cm es 61 kg vagyok. Ez most hova tartozik?

Figyelt kérdés
sajnos nem latom magam realisan,mindig"gorbe "volt a tukrom es kovernek lattam magam.a koleganioim pedig allandoan etetnenek,hogy ne legyek mar ilyen sovany!egyebkent ket gyerekem van,es 35 eves vagyok.
2012. jan. 7. 18:54
 1/7 anonim válasza:

Hát szerintem ez nem sok főleg ha arányosan oszlik el rajtad!

Amúgy én személy szerint a kicsit nőiesen telt formákat szeretem (ez nem azt jelenti, h a kövérek jönnek be, de azt sem, h az ilyen Rubint Rékák igen... :)

22/F

2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj rubint reka meg no lettemre is kiraz tole a hideg..kiharapna a pokot a sarokbol...iny es bor meg izom...pfujj...ja meg szilikon..
2012. jan. 7. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
az nem íny, hanem ín..
2012. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok.sajnos a magyar nem az anyanyelvem,a budapesti sulis eveim alatt tanultam.szerb vagyok.
2012. jan. 7. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
166cm és 54kg vagyok és nem érzem magamat vékonynak. Normál súlyú vagyok, kissé hájas. talán neked is jól állna egy kis sport, odafigyelés, 5 kiló mínusz, ha már úgy is kövérnek érzed magad...ne a pasiknak akarj megfelelni, a lényeg az, hogy elérd azt a súlyt, alakot, amiben te nagyon jól éreznéd magadat!
2012. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az se tökmindegy, hogy utolsó, rajtad az mind háj, a kérdezőn meg lehet, hogy van izom is. Az izom többet nyom, mint a zsír, ezért lehet, hogy egy 60 kg-os ember soványabbnak néz ki, mint egy ugyanolyan magas 50 kilós.

Egyébként a legtöbb pasi azt szereti, ha van mit fogni rajtad. Persze mindenkinek más és más az ízlése.

2012. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 181 cm-rel vagyok 62 kg, és igy se érzem magam vékonynak
2014. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!