Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek aki picit teltebb...

Szerintetek aki picit teltebb ( nem az a csontsovány modell alkat ) azt mért kell már egyszerre lekövérezni? És a férfiaknak is miért tetszenek a gebék?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Na akkor elmondom, hogy mi a helyzet. Aki picit teltebb (hájasabb, zsírosabb, inkább így pontosabb a megfogalmazás), az el van hízva, magyarul az ideálisnál kövérebb. Így ha valaki azt mondja rá, hogy kövér, akkor az valószínűleg azért van, mert kövér. De ha neked nincsen bajod a teltségeddel (testzsíroddal), akkor ne zavarjon.

A másiknak semmi köze hozzá, de szabad véleménye van MINDENKINEK. És a férfiaknak is azok tetszenek akik tetszenek nekik. Nehogy már számon kérje bárki is őket, hogy legtöbbjük nem szereti az elhízott nőket (az meg hatalmas tévhit, hogy a gebéket szeretik).

A férfiideál, magyarul az a típus akik legnagyobb arányban tetszenek a férfiaknak azok, akik nem rendelkeznek súlyfelesleggel, de nem is koplalnak, magyarul ÁTLAGOSAK. Átlagban elmondható, hogy egy átlagos férfinak az átlagos nők tetszenek. Nyilván van akinek a gebék és van akinek a teltek. De ahogy haladunk a szélsőértékek felé, egyre kisebb ez a szám.

2010. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengetegszer feltettem magamnak én is ezt a kérdést!

170 cm és 75 kg vagyok. Versenyszerűen sportolok, de mégis van rajtam mit fogni. Sokszor bántottak érte, az edző is beleértve h hasazzak vagy fussak többet(focizok tehát nem hiszem h nem futok eleget). Egyszerűen ilyen alkat vagyok.

A jelenlegi párom fogadtatta el velem h én így vagyok szép és így is értékes ember lehetek.

Fogadd el magad és te mindenkinél gyönyörűbb leszel!

20/L

2010. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
50%
Szerintem ez hulyeseg hogy a pasik a gebekre buknak.. Rajtam is van kb 8 kilo felesleg, es a parom igy szeret ahogy vagyok. Nagyon sok pasitol halottam hogy a gebe nok undoritoak. Szoval csak meg kell talalni a megfelelo pasit. :)
2010. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
most az , hogy mi a picit teltebb az is szubjektív. én az nevezem teltebbenek akin 6-8 kiló felesleg van. szerintem az még belefér. valaki azt nevezi teltebbnek akin 10-15 kiló van. és nem igaz , hogy a pasinknak csak a vékony lányok tetszenek. van aki kifejezetten a teltebb , hájasabb csajokra bukik. szerintem aki elfogadja saját magát az úgyis talál magának párt.
2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyakat miért kell legebézni? Gondolkodj már.
2010. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és észrevettétek, hogy a kövér nők egyből azt mondják a vékony, egészséges lányokra, hogy gebék és undorítóak? Ez a kedvencem...
2010. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kérdéseket mindig kövérek teszik fel.
2010. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnál belinkelni egy képet magadról? Mert akkor megtudnánk mondani, hogy csak telt vagy esetleg kövér vagy.
2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Az felháborít hogy a picit teltebbekre azt mondják kövér, de azt tök normálisnak tartod hogy a soványabb, vagy normál alkatú lányokra azt mondod/mondják gebe
2010. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
12:36 te nagyon okos vagy :D
2010. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!