Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen szőrtelenítő...

Tényleg van ilyen szőrtelenítő por?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mesélte, hogy van olyan pora, amit ha bőrfelületre szórunk, ahol szőrzet található, a szőr onnan kihullik, és nem kell borotválni.. Azt mondta egy srác, hogy kölcsönvette a barátnőmtől, és rászórta a pe'niszére (legalábbis oda ahol a szőr van) és kihullott onnan az összes szőr.

Elvileg kapható ilyen illatszer(?) üzletekben, meg hasonlókban mint a DM.. és elvileg semmi káros nincs benne [amit én kétlek, de remélem valaki rácáfol a kételyemre]

Nem tudjátok mi ez a por? Nem kérdeztem tőle, és csak 3 hét múlva találkozunk, addig meg kipróbálnám.


2012. jan. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
*érdekelne engem is
2012. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg lenne ilyen, nem virágoznának a lézeres szőrtelenítő szalonok...
2012. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen hatással nekem csak a rühek ugrottak be... :'D De azt inkább nem kéne :D
2012. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne..:)
2012. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A rüh nem rossz ötlet.. csak nemtudom, kapható e por formájában :D...

amúgy igen, úgylátom senki nem tud ilyenről ...

2012. jan. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!