Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy szerettemet elveszített...

Ha egy szerettemet elveszítettem aki nagyon fontos volt számomra és nagyon szerettem őt, és szeretnék egy tetoválást az emlékére, milyen olyan szimbólumok vannak amik ilyet szombolizálnak?

Figyelt kérdés

Én a galambra gondoltam mert a galamb a "halál utáni távozó lélek szombóluma" is, és régen nagypapámmal nagyon sokat és sétáltunk nagy tereken ahol sok galamb volt mikor még kicsi voltam, és úgymond ő mindig 'megvédett' a galamboktól.

szerintetek milyen ötlet ez? már átgondoltam, nem egy hirtelen ötlet.csak kíváncsi vagyok mások véleményére is


2012. jan. 9. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

a galamb a szabadság jelképe is! én sose tetoválnék magamra semmit,mert lehet később megbánnám. a szeretteink emlékét a szívünkben őrizzük. Nekem nincs szükségem semmiféle tetoválásra,h eszembe jussanak, mert az együtt átélt dolgokra örökre emlékezni fogok...nem kell semmi,h emlékeztessen rá.

persze ez csak az én véleményem, ha amúgy is szerettél volna tetkót,akk hajrá! de az hülyeség,h az "emlékére"...báris szerintem! :)

2012. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!