Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intenzív sporttól a mell...

Intenzív sporttól a mell megereszkedik és kisebb lesz (a fogyástól ugye). De ha nagyon ügyelek arra hogy mozgás közben le legyen "szorítva" akkor miután visszahízok akkor újra szép lesz mivel meg nem ereszkedett csak kisebb lett a fogyástól?

Figyelt kérdés
Érthetőbben: Ha figyelek arra hogy ne ereszkedjen meg a mellem a sporttól (dupla spórmelltartó) akkor majd ha visszahízok újra olyan lesz mint régebben,sport előtt?
2012. jan. 10. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit fogysz. Ha a 7 kilónál többet, akkor kisebb lesz és picit lehet hogy lógni fog.

A sportmelltartó a lényeg ha az mindig jól tart, akkor kisebb az esélye hogy lógni fog. Én vagyok rá a példa. Ha viszont olyan melltartót használsz, ami nem ad rendes alátámasztást, akkor mozgáskor kinyúlnak a a mellet tartó "micsodák" asszem kötőszövetek és a mell lógni fog.

2012. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Elmondanád hogy érted azt hogy "én vagyok ráa példa"? Tehát , leírnád a tapasztalataidat?
2012. jan. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!