Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk (de most őszintén),...

Fiúk (de most őszintén), nektek fontos, hogy a barátnőtöknek nagy melle legyen? Jobban bejönnek a nagymellű lányok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
nekem például egyáltalán nem fontos, hogy mekkora a melle. 18/f
2012. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén az engem kevésbé érdekel, a lényeg az hogy legyen ott neki valami hogy tudjam hogy mégis lány, de nem kell azsem hogy nagy tejcsárdái legyenek, meg az főleg nem kell hogy szilikon mellei legyenek, mert az csúnya ha mű. Inkább legyen természetes még ha kicsi az sem zavar.
2012. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, hogy írok, lány vagyok,de én úgy vettem észre a környezetemben a fiúk, mind-mind a nagyobb mellű, nagyobb fenekű(!) lányokra bukik. Persze, van olyan is aki nem, de sztem ritka!
2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

utolsó: Nálunk meg pont a elől deszka, hátul lécekre buknak! :(

Ez mindenhol, mindenkinél más... az tetszik nekik a legjobban, ha így van, és vékony test párosul hozzá, de mivel ilyen nem igen van, ezért szimplán a vékony lányokra hajtanak, pedig a kicsit erősebbeknek már van...

rajtam is van egy pici fölösleg, és nagyobb a mellem, mint nekik, meg a seggem, ennek ellenére az olyan alkatú lányokat, mint én,le se sz*rják...

férfi logika

2012. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem!

Hasonlíts össze mondjuk egy 30 éves nagymellűt és egy kismellűt! Az előbbi kinéz vagy 50 évesnek, melltartó nélkül a köldökéig lógnak a ...-ei. Míg az utóbbi melltartó nélkül is fix..., és simán 20 évesnek is nézhető.

2012. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

akkor oké. :)

mert itt is általában a nagymellű lányokat nézik meg,de lehet azért,mert még 15-16 évesek és ilyenkor az érdekli őket a legjobban.majd pár év múlva rájönnek,hogy nem ez a legfontosabb.

2012. jan. 6. 12:01
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Én a magy melleket szeretem. Volt már kismellű barátnőm is, lehet ez most tahón fog hangzani, de mikor megláttam a mellét (A kosaras volt, de még az is nagy volt rá), majdnem kijött belőlem, hogy: Na jó inkább vedd vissza a melltartót. Semmilyen nem volt, meg se lehetett normálisan fogni, simogatni. Nem tetszett.


Nagy mellű barátnőm annál több volt. És isteni amikor megmarkolod és kitölti a tenyered, gyúrogathatod, maszirozhatod, ráhajtod a fejed és finom puha. Nah jó, inkább nem folytatom, lassan egy éve nőhiányban szenvedek és elkezdett elgurulni a fantáziám. :))


A nagy mell jó, főleg ha szép formája is van. Persze attól is függ kinem mi számit nagynak. Nálam a nagy D kosárnál kezdődik.


22f

2012. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
ne általánosíts mert az hülyeség, legalábbis ebben a témakörben
2012. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem mindig is az volt inkább, hogy NE LEGYEN NAGY MELLE!!!

Formás, szép, feszes, természetes kisebb vagy közepes melleket szeretek. Tehát nem a diónyit, de nem szeretem a tőgyeket.

2012. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem fontos. Ez nem elhatározás kérdése, hogy nekem márpedig csak nagymellű lányok kellenek, egyszerűen ez tetszik és kész.
2012. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!