Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen olyan rágó van ami...

Milyen olyan rágó van ami hamar megkeményedik?

Figyelt kérdés

Rászoktam a rágózásra hátha kicsit tónusosabbá teszi az állkapocsvonalamat.

Van olyan rágó ami hamar megkeményedig ezáltal nehezebb rágni?


2012. jan. 12. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem régen a hubba-bubbák elég hamar keményedtek, emiatt csak egy ideig lehetett belőlük jól buborékot fújni.

Múltkor egy donaldrágóféle volt olyan mint a beton, azt ki is köptem, én nem akarok állkapocsra gyúrni. :)

Szerintem az olcsó gömbrágók is keményednek, bár találkoztam már olyannal ami inkább mállott, az lehet le volt járva.

Az orbitféle drazsék maradnak legtovább puhák, meg azok picik és többet kell bevenni, ha igazán rágni akarod.

2012. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az orbit nekem sem vált be.

Viszont olyat keresek ami cukormentes.

A gömbrágók és a hubba-bubba (lehet még kapni egyáltalán?) ha jól sejtem nem cukormentes.

2012. jan. 12. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem azok...


A Trident rágók cukormentesek, azok nagyobbak és úgy emlékszem jobban keményednek, mint az orbit.

2012. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!