Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok! Hány...

16 éves lány vagyok! Hány kilósra hízhatok úgy, hogy ne akadályozzon a járásban? (Persze edzek lábra és fenékre sokat) ! NEGATÍV MEGJEGYZÉSEKKEL KÍMÉLNI!

Figyelt kérdés

Nemrég elhatároztam magam, hogy megnövök. Ez az egész úgy kezdődött, hogy rájöttem sok pasi szereti a kövér lányokat. És nekem már elegem volt a sok diétából amivel az alakomra vigyáztam. 160 centi magas vagyok és most jelenleg 50 kg. Alakom olyan, hogy a csípőm széles és a derekam vékony. Tehát homokóra alakom van. Már két hete azon vagyok, hogy hízzak sokat de csak 2 kg-t sikerült. Arra lennék kíványcsi maximum hány kilós lehetek.


Előre mondom olyanokat ne írjatok, hogy b...meg hülye vagy meg hogy orvoshoz kéne mennem meg hogy szüleim mit szólnak ehhez.


Ha valaki tudja, hogy tudok ide képet fel rakni pls írja le. Vagy ha van olyan képfeltöltős honlap.



2012. jan. 12. 15:17
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
szívesen töltenék képet jelen önmagamról csak nem tok mit linkelni. Ha valaki küldene egy olyan oldalról linket ahol lehet képet feltölteni szívesen feltöltök.
2012. jan. 12. 15:19
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
kepfeltoltes.hu
2012. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

És mi a csudát fogsz csinálni akkor, ha majd szerelmes leszel valakibe, vagy megtetszik valaki, akinek a csinos lányok tetszenek? Ugyanis az, hogy sok pasi szereti a kövér lányokat, butaság. A legtöbb pasi ugyanis a csinos lányokat szereti, aki persze nem deszka, de nem is fedi a testét felesleges zsírtömeg.


16 évesen ezt már tudnod kellene, hogy az ízlések különböznek, a legtöbb fiú azt szereti, ha egy lány nem csont és bőr, de nem is duci. Persze, mindig vannak kivételek, de szerintem ez egy rettentő butus ötlet.


Ja, írod, hogy homokóra alakod van. No, elmondom, hogy a pasik legtöbbje ezt szereti. Ha hízni kezdesz, talán eltűnik a derekad, vagy lehet, hogy aránytalanul hízol majd, mondjuk tokád lesz......no, a toka meg a tömb-alak igen kevés pasinak tetszik, ebben biztos vagyok.

Legyen eszed, 16 évesen arra kell törekedni, sportos és csini légy, nem arra, hogy kövér, húsos.....

2012. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Hàt.. nekem van 160/135kg ismerősöm, aki simán tud járni, szóval szerintem 150kg alatt ez nem lehet gond. De a te kis buksidban akkor sem stimmel valami... megerőszakoltak? Miért akarsz háj mögé bújni?
2012. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
92%
Most nem kell orvoshoz menned, nyugodtan hízz, ráérsz majd akkor, ha a túlsúlyoddal összefüggő gondokat kell kezeltetni. Nem rosszindulatú akarok lenni, láss tovább attól, hogy van aki azt szereti. Az elhízás attól még egészségtelen.
2012. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

itt van rólam egy kép. Itt aszem még 48 kg voltam


[link]

2012. jan. 13. 17:26
 7/41 A kérdező kommentje:

Én mindennel tisztában vagyok. Én utánna néztem mindennek, és tudom hogy lehet elkerülni a betegségek nagy részét. Attól, hogy valaki kövér lehet egészséges. Nem kell nekem mondani az egészségügyi dolgokat. Ha edzek meg egészségesen eszem nem lesz problémám.


Amúgy majd a hízásom eredményeiről töltök fel képeket.


pls kommenteljétek az összes képemet

2012. jan. 13. 17:33
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
"Ha hízni kezdesz, talán eltűnik a derekad, vagy lehet, hogy aránytalanul hízol majd, mondjuk tokád lesz......no, a toka meg a tömb-alak igen kevés pasinak tetszik, ebben biztos vagyok."=> Ha valakinek tényleg homokóra alakja van, akkor 80 kg-osan is az lesz, csak úgy elmondom neked...
2012. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Igen igaza van. Ha hízok biztos nem fogok aránytalanul hízni. Már most is van rajtam egy kevés háj, de az lent van.
2012. jan. 14. 10:16
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

19.11.-nek.


Csak úgy elmondom akkor neked én is, ez nem igaz. Tudom. Homokóra alakom van. Amikor meghíztam, olyan tokám lett, mint a fene, és a derekam is egy nagy úszógumi lett. Nem volt csinos.


A toka a fej és nyak között van, tehát lehet a kérdező a legtökéletesebb homokóra alkat, ha nagyon hízásnak indul, bizony megjelenhet a tokája is. A derekam pedig nekem konkrétan eltűnt, majdnem teljesen.


Nem tudom hogyan jut el odáig egy fiatal és nagyon csinos lány (mert a képeden nagyon csinos vagy!) hogy direkte zsírréteget növesszen és elcsúfítsa a testét.

2012. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!