Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan csúnyának érzem magam!...

Olyan csúnyának érzem magam! Semmi önbizalmam, mit tegyek hogy jobb legyen? Hogyan változtassak a külsőmön?

Figyelt kérdés
Nem bírok magamnak megfelelni.19/L
2012. jan. 10. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet és segítek,ahogy tudok!
2012. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem vagy elégedett? Ha az arcoddal, akkor próbáld magadban a jó tulajdonságaidat dicsérni, és hangsúlyozd is, ami szép rajtad. Az alakodat pedig az esetek döntőtöbbségében tudod változtatni!
2012. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
nekem az segített egy kicsit hogy leszedtem fb-ről azoknak a lányoknak a szerintem legjobb és legelőnytelenebb képeit, akikre írigy voltam, vagy szebbnek láttam őket, ráközelítettem és addig néztem amíg meg nem találtam az ilyen-olyan szépség hibákat aztán össze hasonlítottam az én arcképemmel és rájöttem h végülis annyira nem szép lányok. de igazából nekem az segített amikor rájöttem hogy vannak nálam 10000x csúnyábbak, és hogy pl sokan örülnének olyan szemnek mint az enyém, vagy olyan hajnak. és szépen lassan rájöttem hogy nem is vagyok én csúnya, csak magamnak féltem bevallani. persze még most is vannak olyan napok amikor legszívesebben otthon lennék egész nap mert tükörbe se bírok nézni, de szerintem mindenkinek vannak ilyen hullámvölgyek :) próbáld ki. (de egyébként a szépség mindenkinek reális ezért lehet hogy csak te látod csúnyának magad, és lehet h az emberek 85% azt mondaná h szép vagy...ez csak nézőpont kérdése)
2012. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldj egy képet. Szívesen segítek.:)
2012. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég randa vagyok én is, de a frizura, smink és a szép ruha, magas sarkú sokat dob a kinézeten. Igazából semmi de semmi nem szép rajtam, az összhatás mégis jó lehet, mert mindig bevonzottam valami pasit.
2012. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

van, aki szerint szép vagyok, de én kicsit sem érzem annak magam

2012. jan. 12. 18:23
 7/10 mus musculus ***** válasza:
77%

A szépség REÁLIS? Nem inkább relatív?... mindegy.

Kérdező, hasonlítsd már össze magad emberekkel, szerintem megdöbbentő eredményre jutsz majd.

2012. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem segít sajnos
2012. febr. 14. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is képet!

24/L

2013. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BuktaReni válasza:
100%
A legnagyobb hiba, ha másokhoz hasonlítod magad! Miért azt nézed, ki jobb meg ki szebb? Miért érdekel az emberek véleménye? Nézz tükörbe, felejts el mindenkit, gondolj bele, milyen lenne, ha ennél csúnyább lennél, és becsüld meg a külsődet, mert van, aki igenis lenne olyan, mint te! Ha valaki csúnyának tart, az vagy irigy és önmagával nincs megelégedve, ezért kritizál másokat, hogy ők rosszabbul érezzék magukat és ezáltal felmenjen az önbizalma, vagy pedig azt hiszi, hogy nálad vannak jóval szebb emberek, ezzel is az önbizalmadat akarja lehúzni..de ha belegondolsz, érdekled az ilyen embereket, mert foglalkoznak veled, még ha rosszat is mondanak, akkor is rád gondolnak! Szerintem nincs olyan, hogy szebb, csúnyább, legszebb, legrondább, mindenki szép a maga módján, mindenkiben megvan a szépség, a hiba, senki sem tökéletes! De ha valamiben nincs jó adottságod, az azt jelenti, hogy másban nagy előnyöd van! ;)Fogadd el magad úgy, ahogy vagy, ne akarj megváltozni azért, mert az emberek nem fogadnak el, vagy te önmagadat! Mert lehet, hogy valaki kívül szép, de belül nagyon is rossz ember és sokszor nem a külső számít, viszont a csalódások és a sok rossz nap erősség tesz és ettől jobb ember lehetsz, tanulhatsz sok mindent az élettől, az emberektől, nagy érték lehetsz! Viszont ha minden nap azon agyalsz, miért nem vagy olyan, mint más, sosem leszel különleges, értékes!
2014. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!