Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a szemüveges fiúkról?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, és nekem nagyon tetszik ha egy fiú szemüveges. Még nem láttam olyat, akinek nem állt volna jól. Szerintem olyan komoly tekintetet ad.

Szerintetek?


2012. jan. 12. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem is mindig állatira bejöttek :) Mondjuk a férjem nem az, de előtte majdnem csupa olyan pasik tetszettek, akik azok :)
2012. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még olyat, akinek nem állt volna jól. A párom is szemüveges, de persze nem ez alapján választottam :) Szerintem a szemüvegtől karakteresebb lesz az arca, komolyabbnak tűnik vele :)
2012. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Persze, nekem sem csak azok tetszenek. De valahogy a szemüveg egy plusz pont.

2012. jan. 12. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten bejönnek...
2012. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
hát nekem nem tetszenek szemüveggel... :/én is szemüveges vagyok, de kontaktlencsét hordok.. magamon sem tetszik a szemüveg, meg másokon se :D
2012. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó hír nekem, most lettem szemüveges.Mások is mondták hogy jól áll, de azért kíváncsi vagyok.Hogy közeledne hozzám egy lány,ilyen "komoly tekintettel".Ami nekem van :D
2013. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!