Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnyának érzem magam! És ez...

Csúnyának érzem magam! És ez már megőrít. Hosszúkás az arcom és szemüveges vagyok. Néhányan állandóan mondják, hogy milyen ronda vagyok. Pedig sminkelem magam, adok jól magamra és modell alakatom van. Mit csináljak, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 10:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Te is lógsz a suliból?
2011. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Dehogy lógok!
2011. dec. 8. 10:55
 3/29 anonim ***** válasza:

"Néhányan állandóan mondják.."

Néhányan meg állandóan mondják, hogy a Föld lapos korong. És ez megőrít! :DDD

(Remélem érted.)

2011. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

[link] ez lennék én!

Szerintetek ronda vagyok?

2011. dec. 8. 11:39
 5/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy ronda. A mosoly nagyon jól áll. Nőként írom.
2011. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Túl nagy az állad, ezért aránytalan az arcod, és így fura az összhatás. A szemeid nagyon szépek, azokat sminkeld erősebben. A hajad növeszd meg, de max. vállig érőre, hogy ne nyújtsa tovább az arcod. Ha zavar a szemüveg, akkor válts kontaktlencsére.
2011. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem növeszd meg a hajad:)
2011. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nálad hogy nem húzza alá a gép piros hullámos vonallal azt, hogy megőrít??????????????

Engem ez őrjít meg...

2011. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ha a hajad úgy hagytad volna, ahogy alapból áll, és eltakarja a kis patikat, és ha a szemüveged nem állna csálén, vagy levetted volna, akkor azt mondanám, teljesen rendben vagy, kicsit sem vagy ronda. Az állad tényleg erős, de ettől még nem vagy ronda. Egyébként az álladon egy jó frizura tényleg segíthet. Összességében csini vagy. :)
2011. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2011. dec. 8. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!