Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Diesel...

Mi a véleményed a Diesel parfümökről?

Figyelt kérdés
Elég jó árban vannak, de érdekelne, hogy mennyire tartós, mert van néhány olyan is, ami illatfelhőt alkot egész nap(Paco Rabanne 1 million, stb), csak azok nagyon drágák. Van egy Hugo Boss parfümöm, 9000ért vettem, de csak max. fél óráig érzem magamon, utána csak úgy, ha közelről megszagolom a bőröm.
2012. jan. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsóbbak/régiek közül:

A Diesel Green nem tetszik.

A Diesel Zero Plus nem rossz, de nem tudom mennyire tartós az illata.

Szerintem ez a kettő felejtős.

Szóval ha az olcsóbbak közül keresel, akkor Diesel Plus Plus, elterjedt nevén a fehér Diesel. Megunhatatlan illat, nagyon bejön a csajoknak, igazi csajozós illat. Kb. 4-5 órán át tart az illata, szóval a tartóssága csak közepes, de ennek ellenére, hogy 1997-es illat, sok ember szerint, és szerintem is az egyik legjobb illatú férfi parfüm, amit valaha gyártottak.


Drágábbak/újak közül:

Fuel For Life(ereseti verzió), asszem 2007-es illat. Úgy mondanám különleges illat, nagyon bele lehet szeretni. Először szokatlan, nem az a tucat illat, hogy is mondjam, lehet hülyén hangzik, de érezni rajta a minőséget. Sok ember, akik hozzászoktak az olcsó friss tömeg illatokhoz, azoknak nem fog tetszeni, legalábbis előszörre biztosan nem. Nekem sem tetszett elsőre, de már nagyon beleszerettem.ÉS az ilyen Summer kiadásai, és Denim Collection kiadásai szerintem meg sem közelítik az eredeti verziót, azok nem tetszenek. Szóval ha Fuel for Life, akkor csakis eredeti kiadása.


Only The Brave: sokkal édesebb a Fuel For Life-nál, nagyon jó illata van, ez is inkább csajozós illat, és inkább tucat, mint különleges. Ennek ellenére nagyon szeretem ezt is.

2012. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tájékoztatást!
2012. jan. 13. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy a Fuel For Life-nak (eredeti verzió) és az Only The Brave-nek nagyon tartós és intenzív az illata.
2012. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy érted azt, hogy eredeti? Hamisítják vagy mi? Hogy lehet megállapítani?
2012. jan. 13. 01:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden parfümöt hamisítanak, de én amúgy nem erre gondoltam.


Arra gondoltam, hogy a Fuel For Life-nak vannak különböző kiadásai is, pl. Fuel For Life Summer edition, vagy Fuel for life Denim Collection.

Példul itt van egy Summer edition:

http://www.youtube.com/watch?v=ZzDN4QYQ88I

Vagy ez a Fuel for Life denim Collection

http://www.youtube.com/watch?v=CdDBDA4zqgA


És ezek, már nem annyira jók szerintem. Hanem az eredeti verzió a legjobb szerintem, ez:

http://www.youtube.com/user/fuelforlifebydiesel

2012. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ha már hamisítás, a webáruházakkal is vigyázni kell, mert sok áruház hamisítványt árul.

Tuti megbízható hely: Douglas, Marionnaud áruházak, és webről: [link]


Szerintem eredetit árul, de nem mernék megesküdni rá: www.parfumeden.hu, www.illatfelho.hu, www.illatarzenal.hu


Tutira hamisítványt árul: www.parfumcenter.hu, www.myparfum.hu...stb...

2012. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én többek között "fehér Dieselt" használok, mert nagyon tetszik az illata, ennyi pénzért meg főleg. Van sokkal drágább is, de az sem jobb, az egyetlen negatív dolog talán az, hogy sokan használják.

én iparfumeria.hu-ról szoktam rendelni, megbízható oldalnak tűnik, szerintem eredeti parfümöket szállítanak.

az illat tartósságát illetően pedig az EDT a parfümök 90%-a általában ez, 2-3 esetleg 4 óráig érezhető.

egy parfümös oldalon azt olvastam, hogy aki viseli az hamar hozzászokik az illathoz így magán nem érzi, viszont a környezete igen.

még azt is írták, hogy ugyanaz a parfüm egy másik emberen máshogy "hat".

2012. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 laci911 ***** válasza:
a fehér diesel annak nagyon kelemse édes trópusi gyümölcs illata van anaászhoz tudnám hasonlítani ,a piros az fűszeres vanilia illat van ,az only meg kicsit bőrös illat van (mint a bőrkabátnak )a kellemes csak a zöld nem mert az kicsit páfrányos illata van és gondolom ,hogy nőnek akarsz inponálni próbáld ki 3 at ki is is tudsz próbálni a duagleszekbe 20f
2012. jan. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na vettem egy PLUS PLUS- t (fehér). egész jó, de nem gondoljátok, hogy túl nőies? a másik a piros pedig szerintem kifejezetten büdös.
2012. jan. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!