Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhető el az, hogy...

Hogyan érhető el az, hogy olyan szép legyek mint Balogh Edina "A Barátok közt Kingája"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár kép róla ha valaki nem tudná kiről is van szó

[link]


A közeli képeken lehet látni a sminkjét tudnátok valami leírást adni róla ? Hogyan készíthető el (lépésről lépésre)

Na meg a haja ! Kiknek áll jól az a hajszín ami neki van (milyen bőrtípusú lányoknak? )

És az alakja ..ti mit tippeltek milyen mellmérete van? ,hogyan érhető el ,hogy ilyen alakom legyen mint neki ?

És a ruhái találok ilyeneket a boltokba? ha igen akkor melyikbe ? köszönöm szépen előre is!

U.I: Nem akarom teljesen leutánozni csak nagyon szép lány és egy kicsit szeretném elsajátítani a stílusát ,ehez kérném a segítségeteket köszönöm előre is :)


2012. jan. 14. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép lány, de szerintem az ilyen barna bőrhöz nem annyira megy jól a szőke haj. Vagyis nekem nem tetszik. Szerintem a szőke haj fehér vagy fehérebb bőrrel jobb.

Nem tudom milyen az alakod, de fogyókúrával és sporttal ellehet érni. Bár nekem ilyen alakom van és soha nem fogyókúráztam szóval ez alkati kérdés is gondolom.

A ruhái nekem is nagyon bejönnek és igen lehet kapni néz szét a plazakban akár.

2012. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem szép, de tudok esetleg segíteni :) Az alakja csak elhatározás kérdése, ha akarod, sikerül is. Sok futás, torna, sport, esetleg konditerem. Tényleg nagyon jó az alakja. A haja már nehezebb dolog. Véleményem szerint a szőke kevés embernek áll jól, őt is jobban el tudnám képzelni valamilyen világosabb barna hajjal. A ruhái könnyedén beszerezhetők plázákban, kínai üzletekben, mivel elég divatosan öltöztetik :)


Egyébként én "Alízzal" vagyok ugyanígy, mint Te a "Kingával" :)

2012. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm :) és a sminkje szerintetek ,hogyan készítsem el ??:/
2012. jan. 14. 19:56
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként 167 cm vagyok és 47 kg
2012. jan. 14. 20:04
 5/7 anonim válasza:

A sminkhez szólnék hozzá, a többit már leírták.


Edina bőre sajnos nagyon nem szép, még a sok alapozón keresztül is látszik, hogy tele van apró pattanásokkal, mitesszerekkel. Ez lehet a sok munka (kevés alvás, kevés vízfogyasztás), de főleg a mindennapi vastag, filmes sminkelés eredménye is.


Én, mikor 16 évesen színjátszóztam, az akkori sminkektől nekem is ronda lett a bőröm, majd fél évembe telt (kozmetikus segítségével) rendbe hozni.


Szóval a smink:


Előző nap/napok: sok víz, ásványvíz (minimum 2,5 liter) fogyasztása. Kerülni kell a cukros üdítőket, alkoholt, kávét.


Előző este: bőrtisztítás, bőrradirozás /, hidratáló arcmaszk, hogy a bőr szép legyen. (DM-ben pl. lehet kapni ilyeneket kis tasakokban).


A smink készítése:


Érdemes beszerezni néhány ecsetet: 1 nagyon vékonyat (rúzs, szájfény felvitelére), 1 vékonyat (pontos sminkelés, kontúr húzás), 1 közepes vastagságút (szemhéj festéshez alapdarab), 1 ferde ecsetet (szemöldökhöz), 1 pirosító ecsetet (olyan, mint nagyapáink borotválkozó pamacsa).

Ezen kívül: sminkelő szivacsokat (nyeles pici szivacs, 3-asával vagy 10-esével árulják) ezzel lehet felvinnni a porokat, illetve összedolgozni a felvitt színeket.


Alapozás:


1. lépés: arc tisztítása után hidratáló krém az arcra


ha szükséges: korrektorral a hibák eltüntetése (pirosas pattanásokat világos zöld takarja a legjobban)


2. a bőr színének megfelelő folyékony vagy krémes alapozóval a teljes arcot (szemet is), nyakat vékonyan bekenni


3. alapozó fixálása a bőr színének megfelelő, vagy egy árnyalattal világosabb por vagy kompakt púderrel (kivéve a szemhéjat). Barnítót, vagy sötétebb púdert lehet használni azokon a helyeken (pl. orr két oldala, áll két széle), amit optikailag vékonyítani szeretnénk.


Szem sminkelése:

füstös fekete szem festése,

http://www.youtube.com/watch?v=96mD5Lu5Cm8

Ceruza helyett lehet porral is készíteni:

belülre világos szürke, kívülre fekete por, összesatírozni

fekete ceruzával kontúrt erősíteni.

alul is ugyanúgy belülre világos, kívül sötét por a szempillák közvetlen közelében, nem "belül".

A szemhéjon, mélyítő vonal fölött nem szükséges sötét színeket használni, oda lehet tenni testszínnél kicsit sötétebb port, vagy csak púdert. A szemöldök alá érdemes egy kis fehéret satírozni, hogy jobban kiemelődjön a szem.


Végén fekete szempilla spirál.


Szemöldök:

középbarna porral óvatosan áthúzni, megerősíteni

(DM-ben lehet kapni szemöldök port külön, van, amihez még apró ecsetet is raknak)


Száj:

világos rózsaszín szájfény vagy rúzs


arcpír:

ha mosolyogsz, az orca megemelkedik. A magas "pufis" részére rózsás pirosító (de nagyon kevés), alá, a száj széle és a fül felső része között húzódó vonalra barnítót (por) vagy sötétebb púdert tenni, ezt összedolgozni a pirosítóval

Én a felesleget egy kis törölközővel le szoktam söpörni, hogy ne legyen vastag, rikító és szép átmenetes legyen.

Akkor a legjobb, ha a végeredmény olyan, mintha csak üde lenne, és nem is lennél pirosítva.

Ha egy erőteljes csak van, az nagyon ronda.



Szóval nagyjából ennyi :-)


40/N (sminkmániás) - Épp tegnap kaptam egy idegen fiatal lánytól (eladó volt) dícséretet a zöld sminkemért :-)

2012. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó Nagyon köszönööm :) Bár akármilyen szépen is tudnék sminkelni sosem leszek olyan szép mint Edina :( De egybként a video nagyon jó :) és persze a leírás is :)

Köszönöm szépen :)

2012. jan. 16. 14:55
 7/7 viktorvarga ***** válasza:
hat azért nemannyira jó csajaz az a balog edina.egy átlagos középiskola bármejik osztájába job csajokat lehet találni.
2013. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!