Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baratok voltunk 7 evig es most egyutt vagyunk 1 honapja. Minden szep es jo. Soha nem voltam jobban, tokeletes az osszhang megis felek, hogy ha valami baj lessz mindent veszitek. Szerintetek jo dontes volt, hogy osszejottunk?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha 7 év barátság után összejöttél vele, akkor nyilván tényleg valami komoly van köztetek. ugyanis ismered minden kis hibáját, ami miatt utálhatnád is, és mégsem teszed. szerintem nem volt rossz döntés.


viszont. egy kapcsolatban a problémák az 1. év után mindenképpen kijönnek többnyire. tapasztalatból mondom, sajátból, és baráti körből is.

2009. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges ezen görcsölni, hogy mi lesz ha... emiatt fog tönkremenni a kapcsolat mert ilyeneken agyalsz! egy kapcsolatba nem lehet úgy belemenni, hogy de mi van ha vége lesz! élvezd amíg együtt vagytok, aztán a többi meg úgyis a jövő kérdése...ha meg mégis szétmentek akkor is tanulhatsz belőle! nem kell mindent tragikusan felfogni!
2009. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan barátnőm ahol otthagyott a leány egy régi jól ismert "jó barátért" akiről kiderült hogy több mint barátságos kapcsolat.... Az biztos hogy tutira jól megértik egymást a hosszú ismeretség miatt és nagyot dob a kapcsolatukon is. Szóval szerintem ne aggódj, nem lesz gond. Tényleg csak a te fantom aggályaid ronthatják el a dolgokat.


UI: (ellenben a volt barátnőmnek azt kívánom hogy remélem jól megszívja és örök életére gyötrelmes sebet vág a lelkébe.... rohadjanak meg mindketten)

:) További szép napot :)

2009. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!