Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy csúnya férfi?...

Hogy néz ki egy csúnya férfi? Azaz milyen jellemzők tehetnek egy férfit csúnyává?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez mindenkinek az egyéni ízlésétől függ. Nekem pl: nem tetszik a bajusz, szakáll, a hosszú haj, de van akinek ez jön be. Akkor is csúnyának látok egy férfit, ha igénytelen, koszos a ruhája, cipője, koszos a körme, vagy a fogai... És ha a belső tulajdonságot is figyelembe vesszük, nekem a "nyomulás" sem tesz jó benyomást, mint az sem, ha cigitől büdös mindene.
2009. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem csak az ápolatlanság.


Minden ember olyan amilyen. Lehet, hogy aki az egyiknek tetszik, az a másiknak csúnya, pedig nem tehet róla, hogy ilyennek született. Dédanyáink szerint, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, már jó lesz férjnek. Ebben van is valami, viszont a női magazinok éppen az ellenkezőjét sugallják a nőknek. Manapság szinte elvárás, ha a férfi is kozmetikushoz jár, szoláriumozik, 20-féle krémmel (szemránckrém, nappali, éjszakai, mimikai ráncok eltüntetésére szolgáló krém, ajakbalzsam, natúr, természetes hatást keltő rúzs(!!)) kenegeti magát. A szakállát is gyantázza, nem is beszélve a hónalj illetve intim területről. Sőt van aki a lábát és karját is szőrteleníti.


Ápolatlanság alatt én azt értem, hogy kilóg az orrából, füléből a szőr. Az ing nyakánál kikandikál a mellszőr. Ez persze nem azt jelenti, hogy orrba-szájba gyantáztatni kell magát az ember fiának, mert az már a másik véglet. Ez sem szép. Nem kell csupasz "tinilányt" csinálni magából.


Ez az én véleményem, de a "metroszexuális" férfiak, akik szerint erre igen is szükség van, nyugodtan pontozzanak le :) Nem veszem magamra.


-egy nő-

2009. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

nekem a túl közel ülő szemek nem tetszenek

az összeért szemöldök

a beesett arc

a ferde nagy orr


a túl alacsony homlok

2009. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek más az ízlése, de szerintem az egyértelmű hogy egy ápolatlan pasi senkinek nem tetszik. Az egyértelműen csúnya.


Egyébként meg úgy gondolom nincs olyan csúnya ember akiből ne lehetne szépet csinálni. Az exem is rettenetesen nézett ki mikor először megismertem, anyám nem akarta beengedni hozzánk mert azt hitte valami csöves, de mellettem egy jó pasi lett belőle, akiért ma már odavannak a csajok is.

2009. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alacsony férfi számomra nagyon riasztó... én 168 cm vagyok, de ha egy pasi alacsonyabb nálam, az akármennyire lehet jóképű, észre sem veszem.
2009. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igénytelen, alacsony, kövér, nagyon szőrös, kopasz vagy nagyon hosszú hajú :D nekem ilyen egy csúnya pasi
2009. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy, mint Rodney Dangerfield. Keress rá a gúúglin.
2009. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha hasonlít rám külsőleg, akkor már csúnya.
2010. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!