Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok nektek bejönnek az...

Mucuus. kérdése:

Srácok nektek bejönnek az úgynevezett "körte" formájú lányok?

Figyelt kérdés
90-70-94 vagyok,170 magas.Mi a véleményetek?Inkább a jóöreg lapos has,vagy legyen egy kis husi?:)
2012. jan. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Inkább a "jó öreg" lapos has. A husit a tányéromon szeretem látni, nem egy lányon...
2012. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem jön be az úszógumi. Elfér egy kis felesleg itt-ott, de a nőies alakot ez ne befolyásolja, ne töltse ki a szükséges homorú íveket.
2012. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lapos has

21F

2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kép raksz valami hasonló hölgyről, hogy pontosan mire gondolsz?
2012. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A megadott számok alapján nekem tök átlagosnak tűnik ez az alak...

(Egy 38-as méretet ne "husizzunk" már, ha lehet...)

2012. jan. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ww.fokusz.info/Image/58._szam/anorexia.jpg mint a csajnak a tükörbe,a csípőm vékonyabb egy kicsit és nagyobb a mellem.amúgy meg,kinek mi a husis :)van akinek egy M-es lány de van akinek XLtől kezdődik.
2012. jan. 20. 15:44
 7/8 anonim válasza:

Nekem bejön a körte!

Kicsit lehet hogy vastag a kar meg a comb amit küldtél szeretem ha kicsit husi de a képen ez sok.

Alma, eper, BANÁN nem jön be annyira. Akkor inkább körte vagy homokóra. A körte forma a legjellemzőbb ne érezd emiatt sz@rul magad... már ha érezed... :)

2012. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát eléggé :S
2012. jan. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!