Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért térnek el egymástól...

Miért térnek el egymástól fiatalosságban az emberek ennyire?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy a legjobb kategória. Néha nézegetem a facebookon vagy az iwiwen az adatlapokat, fiút, lányt egyaránt és meglepődöm sokszor, hogy látok egy nagyon "felnőttes", középkorúas hölgy arcképet és kiderül: mindössze 26 éves. Tovább megyek, hű, egész jó, egész "csajos" csaj, 38 éves. Döbbenet. Sokan sokkal kevesebbnek néznek ki a koruknál, sokan meg fiatalon olyan leharcoltak és "öregesek". A férfitársak adatlapját meg általában úgy nézem, hogy a velem korúakat és ott is sokszor látok kimondottan "bácsis" és nálam fiatalabbat, meg velemkorú, szinte kamaszosat.

(Amúgy heteró vagyok és párkapcsolatban élek, pusztán érdekességképpen nézelődök így.)


2012. jan. 18. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten adottság, hogy valaki idősebbnek vagy fiatalabbnak tűnik a koránál. Engem is mindig mindenki fiatalabbnak tart, mint amennyi vagyok. De ha valaki sok sminket használ, festi a haját, szolizik, az is befolyásolja a dolgot. Meg hogy milyen életmódot él valaki, mennyire fitt, mennyire táplálkozik egészségesen stb.
2012. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ... Dohányzás, gyógyszerek, egyéb betegségek, a stressz rengeteget számít, életvidámság, környezet...


Nyilván egy olyan nő, akibe 14 éves kora óta havi szinten más pasi látogat, keményen dohányzik, esetleg szült is, sokat éjszakázik, több műszakot húz le egyszerre a gyárban, ver a férje és szappanoperákon él, az 30 évesen nem kizárt, hogy úgy néz ki, mint egy 45 éves...


Viszont egy mindig mosolygós, boldog párkapcsolatban élő, sokat alvó, kiegyensúlyozottan táplálkozó, egészséges nő simán letagadhat a korából.

2012. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!