Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szörnyű hogy ennyire...

Nem szörnyű hogy ennyire drágán lehet itthon ruházkodni?

Figyelt kérdés

35.000 forintot költöttem pedig csak három gatyát vettem,őszi kabátot,pulcsit,pólót :/...

Ma meg 10.ezret 2 sálért,1 pulcsiért,2pólóért...

pedig most vannak a nagy leárazások...


Pont ma néztem plastic tinkerbell egyik videóját és ott ahol ő lakik (nemtudom pontosan hol) a leárazások olyanok hogy összesen 47.000 helyett 8000.forintot fizet meg ilyenek....Ez teljesen lelombozó :/

Ti hogy vagytok vele?


http://www.youtube.com/watch?v=0Tcjws7B6zU


2012. jan. 19. 00:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

remélem viccelsz.


Ez még olcsónak számít.

2012. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem , nem viccelek. Igen TUDOM hogy ez olcsónak számít , pont ez a röhej mert ez rohadt drága.
2012. jan. 19. 12:55
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg h olcsónak SZÁMíT-e , hanem h tényleg az e.
2012. jan. 19. 12:56
 14/32 anonim ***** válasza:
Hát én 35 ezerből max 3 gatyát és egy pólót tudnék venni, szóval nem értem a problémádat...
2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
jolvan miss gazdag , de én egyetemista vagyok és sajna az ösztöndíjamhoz képest ez baromi drága...
2012. jan. 19. 17:42
 16/32 A kérdező kommentje:
ráadásul mint mondtam, elvileg most vannak a "nagy" leárazások...
2012. jan. 19. 17:43
 17/32 anonim ***** válasza:
24%

felvilágosítanálak, hogy a piacokon ugyanazt megtalálod, mint amit a butikban veszel, max nincs rajta márkafelirat, vagy a kollekció, tavalyi darabjait megkaphatod pár ezresért


bár annyira hülye vagy, hogy nem is szivesen fárasztom magam miattad

2012. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Utálom az ilyet.Arról is felvilágosítanál hogy mi a francon kaptad fel a vizet? Azon hogy szerintem ez drága, vagy netán azon hogy az ösztöndíjamból nem futja rá? Vagy mégis mi a büdös jószagú francért kell lehülyézni ??


Akkor én is felvilágosítalak.Képzeld, régebben piacokon is vásároltam és a kínainál is , viszont azok olcsó replikák amik csak 20méterről hasonlítanak egy jó minőségű eredeti darabhoz....Turkálókban is vásároltam de rájöttem hogy ott egyszerűen nem lehet olyan cuccokat kapni mint mondjuk a tallyba....

2012. jan. 19. 18:42
 19/32 anonim ***** válasza:

akkor nézz ki most a piacokra

és vásárolj a kínaiba, nem tudom, hogy mi a francért kell nyomatni a sok divatos szart

2012. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

De b+, mi az istenért kel neked a Tallyban vásárolni ha nincs sok pénzed? Rádásul, ismétlem, hogy ahhoz képest igenis qrva sokmindent vettél 35.000 ft-ból, hogy milyen boltokban vásárolsz! Mégis mit vársz? Hogy a népszerű márkáktól 1000 Ft-ért lehessen gatyát venni?

Most komolyan, ha Hollandiához viszonyítod az itteni árakat, akkor tényleg hülye vagy! Költözz ki Hollandiába, ha olyan nagy leárazásokra vágysz...

2012. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!