Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira szörnyű vagyok. Mit...

Annyira szörnyű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megláttam magam egy fotón,ami nemrég készült,és hát szörnyű ahogy kinézek.Igazából nem nagyon szoktam magam fotózni,talán ezért is van ez,de tényleg iszonyatos.Én eddig azt hittem,hogy sokkal jobban nézek ki,mármint amit a tükör ad vissza,az sokkal jobb,mint a fényképes arcom.Egyszerűen iszonyú,úgy nézek ki rajta mint egy malac.Nagy a fejem,ráadásul zsíros a bőröm,széles vagyok,és még 1000 hibám van,amit utálok.Most nagyon el vagyok keseredve:(
2011. ápr. 1. 15:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha összefognám a hajam,akkor jobban néznék ki?Nagy,kerek az arcom,de fogalmam sincs,milyen frizura állna jól.
2011. ápr. 1. 15:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy fotó ne keserítsen el, lehet hogy csak nem sikerült jól! A többi képeken jobban tetszel magadnak?

A tükör nem hazudik!

Nem teszel fel képet?

2011. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia.Igy látatlanba nagyon nehéz segiteni.Egy kép kellene hozzá,hogy tudjunk tanácsot adni,hogy miaz amin változtass.
2011. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát inkább nem.Amiket én csinálok,azokon se vagyok egy világszépe,de azért azok jobbak.De igazából a tükörben nézek ki a legjobban.Most akkor mások hogyan is látnak engem?:))
2011. ápr. 1. 15:11
 5/14 A kérdező kommentje:

privibe küldhetek képet,de először mondjátok meg,hogy hol laktok:)

nem szeretném,ha ismerősbe botlanék:))

2011. ápr. 1. 15:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.. soha nem bírok magamról egy normális képet csinálni, ami tetszene is nekem, ezért alig van rólam kép :S pedig aztmondják ,hogy jó a fényképarcom.. sőt modellválogatásra is hívtak. sokkal szebbnek látom magam a tükörben, mint a képen :S:/ nemtudom,hogy miért van ez..
2011. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyira szörnyű vagy, hogy már nincs mit tenni Szörnyella.
2011. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:DD
2011. ápr. 1. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megértem a problémádat. De ne szegje a kedvedet egy rosszul sikerült fotó. Ilyen ugyanis mindenkiről készül. :) Ismered Katy Perryt? Szerintem elég szép nő, de itt van róla egy fotó, amit a férje csinált róla reggel smink nélkül: [link]

Tele van ilyesmikkel az internet. NINCS olyan ember, akinek ne lenne olyan képe, amit eldugna egy életre. Néhány tanácsot tudok adni: ha keres az arcod, akkor ne fogd össze, vágass olyan frizurát, ami hosszítja az arcod. Egy fodrász biztos tud ebben segíteni. Az arcodról: ha zsíros, akkor babapopsitörlő kendővel napközben akár többször is áttörölheted vele. Ezzel leitatod a fölös zsírt, és megelőzöd a pattanásokat is. Egy szép szemöldök forma is jó választás lehet. Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Fel a fejjel! Senki sem tökéletes! ;)

2011. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

úristen az tényleg Katy Perry?? :OOO

(elnézést az offért)


amúgy szerintem egyszerűen nem vagy fotogén,nyugi:) próbáld az előnyeidet is észrevenni a képen !

2011. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!