Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan növesszek nagyobb...

KicsiPocok kérdése:

Hogyan növesszek nagyobb melleket, nagyobb feneket? / Máshova nemszeretnék hívni ;) /

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok, 49kg, és elégedetlen vagoyk a melleimmel. 75/A a méretem. 14éves vagyok, fog ez még nőni? :/ Ha mégsem mit tehetnék hogy mégis? A fenekemmel is problémázok, elég kicsike, lapos.. milyen tornákat ajánlotok rá? Mit tegyek, hogy kikerekedjen? Tapasztalatokat is várnék :)) 14/L
2012. jan. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
a melleiddel nem tudsz mit kezdeni. még ugyis nőni fog!
2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, ugyanezek az adataim, csak 20 éves vagyok:D nekem a fenekemre a gugolás,illetve az ilyen lábemelgetős dolgok(négykézláb állás és lábemelés hátra, vagy odaállsz egy szék mellé és szintén lábemelést végzel) valamennyire használtak, nem mondom, hogy olyan lett, mint egy kerek barack, de látszott a változás.
2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
a 75/A az nem mell
2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok és nekem 14 éves korom óta 75/A a méretem. Illetve 70/A voltam, csak kicsit nőttem azóta, de ez ugye csak a körfogatom, a mellem nem lett nagyobb. Szóval nem 100%, hogy nőni fog. Mellre nem lehet hízni, ez vagy nagy magától, vagy nem. Marad a plasztika, ha nagyon elégedetlen vagy, én is jelentkeztem már konzultációra. Fenékre próbáld ki Rubint Réka 20 perces tornái közül a popsi tornát, nekem eléggé bejött.
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
ird be a youtubeba hogy popsiformalas Tornavideo.hu. nem annyira nehez de nem is konnyu, en mar csak haromszor csinaltam es mar sokat formasodott
2012. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!