Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A belevaló, vagány, humoros...

A belevaló, vagány, humoros lányok vagy a nyafka, cici-mici lányok jönnek be jobban? Melyiket találod jobbnak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 22:01
1 2
 1/11 Vadmeggy ***** válasza:
cici
2012. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen humoros, belevaló legyen, tehát ne legyen ilyen kis nyafka meg minden. Meg persze túl bevállalós se legyen, olyan átlagos.
2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha azokra a csajokra gondolsz, akik amolyan fiús figurát vesznek föl, és úgy belevalóak...na azoktól a hideg ráz. Akkor már inkább nyafka.

Az sem jó, de a nyafkákban még mindig több a nőiesség, mint ezekben az androgünökben.

2012. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Definiálnád a cici-micit nekem?:D
2012. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-mas jól beszél, ott a pont
2012. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, bár szomorúan és csalódottan

olvastam, időnként milyen butaságokat tudnak írni az emberek, nem is csoda, ha a világ és a társadalom ott tart, ahol jelenleg is tart!


Már ne is haragudjatok, de ekkora hülyeségeket már rég

olvastam, jót mosolyogtam is rajta, őszintén szólva, értelmes embereket vártam, de nyilván nem várhat mást az ember, ha már ilyen torzult a világ!

Állítom nem lehettek több tízen-huszonéves kor felett,

általában, mondom általában azok szoktak ilyeneket írni!


Ki a frász mondta, hogy aki belevaló és humoros, az nem vonzó? Vagy Lara Croft nevű hősnőt hova sorolnátok, a nyafka, 'letörött a körmöm' típusú nők táborába?!

Mert attól, hogy egy intelligens nő nem tulajdonít ezeknek akkora jelentőséget, attól még nő és nem hanyagolja el a külsejét! Fontos a külsővel foglalkozni, ez evidens, de nem úgy és nem abban a formában, ahogy azt mindenki gondolja!


Sőt a média csak rosszabb hatással van a nőkre, azt az érzést ültetik el bennük, hogy légy tökéletes, és csak akkor leszel elég jó, csak akkor fognak téged szeretni!

De persze sokan nem elég okosak, hogy ezen elgondolkodjanak.. csak azt látják, hogy nekem a tökéletes 'cicababa' jó, és aki eggyel 'lejjebb' van, azt viszont kiutáljuk a társadalomból és levegőnek nézzük! Na jó, kicsit túloztam, de lényegében ez az igazság..


Ennyi, köszönöm szépen!

2012. jan. 19. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:

el vagy tévedve! 3-mas jól mondta, és kész!


"Ha azokra a csajokra gondolsz, akik amolyan fiús figurát vesznek föl, és úgy belevalóak...na azoktól a hideg ráz. Akkor már inkább nyafka."


...csak nem tért ki arra, amire te pontosan rákérdeztél, mert igenis sokkal jobb, ha valaki "belevaló, vagány, humoros" (kiegészíteném a temperamentumos jelzővel), mint aki "cici-mici" (kiegészíteném a nyunnyó/nyomi jelzővel)

2012. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 19. 23:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok izélni, de egyből más válaszok érkeztek volna, ha máshogy fogalmazod meg a kérdést, vagy ezt a monológot hozzácsapod a végére.

Amúgy meg miért kell két végletben gondolkodni? Mintha csak plázap*csák meg Lara Croftok léteznének.

Mellé a megfogalmazás már ott bukik, hogy miért csak a vagány lányok lennének humorosak például? Ennyire nem lehet egy sémára bekategorizálni az embereket.

2012. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. És meglepve, szomorúan olvasom, hogy fáj az igazság! :D

És ha tetszik, ha nem, értelmes vagyok, nem tartozom a tömegemberek közé, és nem részesítem előnyben a cici-miciket.

Ja, és 25 éves nő vagyok.


Csak annyit tudok mondani, hogy nagyon kisarkítottad a kérdésedet. Innen is látszik, hogy mennyire előítéletes vagy az emberekkel szemben. Nem csak belevaló, humoros lányok, és cici-micik vannak a világon. És ahogy az utolsó írta, nem csak Lara C-k.

A kérdésed pedig az volt, hogy melyik a jobb. Én elképzeltem az első verziót is, és a másodikat is. És a második mellett döntöttem, habár hozzá tettem, hogy az sem jó.


A másik meg az, hogy neked mit jelent pontosan a külsőddel való foglalkozás? Itt is rögtön általánosítasz, mert szerinted nem helyes úgy foglalkozni a külsővel, ahogy azt "mindenki gondolja". Neked konkrétan mit jelent?

És hogy gondolja mindenki? Szerintem senki nem gondolkodik ugyanúgy.


Én azt vallom, hogy egy nőnek nőiesnek kell lennie. Nőnek születtünk, így nézzük is ki úgy.(pl. [link] <= nekem itt kezdődik a nő) És sajnálom, de rühellem azokat a csajokat, akik nagyon vagány módon fiúsan öltözködnek, fiúsan viselkednek, hatalmas nagy pofával rendelkeznek, és marha menőek. Sajnálom azt is, hogy nekem a vagányról valamiért ez jut eszembe. Neked gondolom mást jelent.


Ne haragudj, de erre csak azt tudom mondani, hogy kisarkított, rossz kérdésre ne várj jó válaszokat. És főleg, ha fölteszel egy kérdést, ne azt várd, hogy mindenki a neked tetsző választ fogja írni. Mert különbözőek vagyunk. És nekem is más a véleményem, mint neked.

2012. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!