Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lány jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lány jön be inkább? Egy aranyos, kedves, szelíd vagy inkább egy belevaló, laza, vagány csaj? /kort is irjatok/

Figyelt kérdés
A csendes visszahúzódó, vagy aki szeret inkáb csípősen visszaszólni?
2009. szept. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
első 16/f
2009. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csendesebb visszhuzodo....mert én is az vagyok 17/F
2009. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én irtam az első kommentet nah de én nemirtam oda én milyen vagyok amugy nem vagyok visszahuzodo tipus sem csendes :D de nekem akkor is 1 ő
2009. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam is az első a nyerő. 17/F
2009. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyat keresek aki kedves, aranyos, szép, de vannak céljai és ami talán a legfontosabb hogy szerethető legyen. Ezenkívül az sem árt ha az ágyban tud vad is lenni;)
2009. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
18/f voltam
2009. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legyen életrevaló, spiritusszal teli, de ne legyen nagy a pofája azt utálom.


16/F

2009. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. 17/f
2009. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kettő között, nem jó ha egy szót se szól és mindent úgy kell belőle kiszedni, de azt egyenesen utálom ha valaki játsza az agyát és mindig poénosnak akar látszani.
2009. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát alapból azt mondanám, hogy csendes, aranyos lányokat szeretem, de a barátnőm akit imádok, ő meg pont szemtelen és bevállalós : DD
2009. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!