Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék különleges? 15/L

Hogyan lehetnék különleges? 15/L

Figyelt kérdés
Sokan írjátok itt gyakorin, hogyha valaki kirak magáról egy képet, hogy átlagos vagy. Én is átlagosnak érzem magam, ha végigmegyek a suliban a folyosón, szinte minden lány ugyanúgy néz ki. Én viszont szeretnék különleges lenni. De hogyan? 15/L
2012. jan. 20. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Egy biztos, ne smikkel, mert az az ellenkező hatást váltja ki. Inkább például gyakorold a nőies mozgást, járás, kézmozdulatok, haj igazítás, az egy idő után felhívja magára a figyelmet, Csak ne legyen erőltetett!

De ez csak egy tipp.

2012. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél önmagad,ne akarj senkit majmolni,ugyanis aval csak átlagon aluli leszel...
2012. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit majmolni, csak ötleteket várok, hogy ne olvadjak bele a tömegbe. :)
2012. jan. 20. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindig be fogsz olvadni a tömegbe. Az én meglátásom szerint, csak a nagyon extrém kinézetűek tűnnek ki. Pl fesd be a hajad rózsaszínre, hordj feltűnő színű, fazonú ruhákat.
2012. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak vigyázz, mert könnyű átesni a nevetséges kategóriába. Nézz Disney Channel-t, ott vannak feltűnő de mégis aranyos sorozat-szereplők.
2012. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Izabell ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nagyon fontos, hogy rendezett és ápolt legyél.Sminked ne legyen túl erőteljes, viszont igyekezz arra, hogy kiemeled az előnyös arcvonásaid vagy éppen testrészed.Tényleg jó az ha törekedsz a nőies mozgásra, kedves beszédre, különleges arckifejezésekre.

A túl kihívó ruházattal, sminkkel vagy hajszínnel nem különleges leszel hanem KüLöNC.A legtöbb emberben ellenszenvet keltenél és nem rokonszenvet.Ezenkívül meg törekedj jó tulajdonságokra.Sokszor felfigyelnek a türelmes, kedves és nem dühöngő személyekre.

Sok sikert kívánok a megvalósításához!

2012. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem járj turkálóba, ott különleges, egyedi darabokat kaphatsz olcsón, ráadásul márkás cuccokat is. egy farmer-póló párosítást is fel lehet dobni sállal, övvel, valami különleges cipővel. persze fontos, hogy ízlésesen válogasd össze a darabokat, mert hanem pont az ellenkező hatást érheti el. :)
2012. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!