Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dezodor + parfüm? Az utóbbi...

Dezodor + parfüm? Az utóbbi időben hónaljstift helyett dezodort használok. Az a kérdésem, hogy most hogyan oldjam meg a parfümhasználatot?

Figyelt kérdés
Hiszen nem lehet olyan dezodort kapni, aminek nincs illata, a két illat keveredése pedig szerintem szörnyű lehet. Hogy oldjam meg, hogy használhassak továbbra is dezodort, viszont ez ne érződjön, csak a parfümöm?
2009. máj. 27. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a dezodor meg a parfümöm nagyon kellemes illatott áraszt :D

Szeritnem próbáld ki a 2 illatot eggyütt,nekem bejött!

2009. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam,hogy az érzékeny bőrre készült dezodoroknak alig van illata, vagy ha van elég semleges ahhoz,hogy menjen bármilyen parfümhöz. De sok parfümnek van dezodor változata is, azzal biztos nem lőhetsz mellé,legfeljebb akkor már a parfümödből is kevesebbet kell fújnod,nehogy túl erős legyen az illat.
2009. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!