Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen parfüm...

Lányok nektek milyen parfüm jön be egy fiún?

Figyelt kérdés

Az ár ne legyen szempont, inkább a "hatás" legyen a mérce.


17F


2011. nov. 6. 00:38
 1/5 anonim válasza:
Backham...:D sokáááig tart és mindent visz ;)
2011. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt most hiába mondunk parfümöket, mert minden parfüm más és más, lehet, hogy valakin jó lesz az illat, valakin meg nem. Ne a lányokat kérdezgesd itt, hogy kinek mi tetszik, mert lehet, hogy nekik tetszik egy illat, de a te bőröd nem fogja szeretni.

Ha magadnak akarsz venni, akkor előbb használd a tesztert a kezeden, várj vele 1-2 órát, akkor jön ki igazán az illata.

Én amúgy a fás illatokat szeretem a barátomon, neki nagyon jól állnak ezek. Viszont más pasin is éreztem ugyanazt a parfümöt, amit a párom használ, és máson meg nem volt jó.

29/N

2011. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Giorgio Armani, Acqua di Gio!! a legjobb, fiatalabbaknak és öregebbeknek is jó!
2011. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
nem kell ide parfüm, az is jó ha f@sz szaga van egy srácnak, de az mégjobb ha ge.ci szaga van, ezt úgy a legkönnyebb, hogy ha kivered bedörzsölöd vele a mellkasod meg a nyakadnál
2011. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Giorgio Armani, Acqua di Gio!! a legjobb, fiatalabbaknak és öregebbeknek is jó!

Egyet értek annyiban, hogy ez egy remek férfiillat, de nem mindenkihez passzol. Ajánlom, hogy próbáld ki és kérdezd meg a környezetedet, mi a véleményük róla-rajtad. Mert mindenkin másképp működik egy-egy parfüm. 2 exem is használta ezt az illatot, az egyiknek nem állt jól, a másikhoz pedig annyira illett, mintha ezzel született volna. Amit én még nagyon szeretek, a Dior Fahrenheit illata, de ahhoz neked még érned kéne.

2011. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!