Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek használtak Rubint Réka...

Nektek használtak Rubint Réka tornagyakorlatai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leginkább a popsi, comb, has gyakorlatok érdekelnének, izmosodtatok tőle? a feneket formásabb lett, a hasatok "kockásodott"? akinek használt tudna linkelni nekem videót? Illetve, ha én vékony típus vagyok, akkor szerintetek fogok tőle formásodni, vagy bele se kezdjek inkább?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 21. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen nekem nagyon sokat segített.

173 cm vagyok, 75 kilóról kezdtem.

Fél év alatt lettem 55-57 kiló. Azóta is Rubint Rékázom, és formásodok tőle egész szépen.

Mindig is a napi 20 perc önmagadért kaziját csináltam végig, azaz 4*20 percet, 2 naponta.

Nagyon bevált. Most kismama vagyok, és a kismama tornáját csinálom kétnaponta, és a 4. hónapban vagyok, 2 kilót szedtem csak fel.

Tudom ajánlani.

2012. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nekem az Add önmagad van.Nagyon kemény, úgyhogy előtte pici tornázz, mert ha egyből meg akarod csinálni... én meg akartam, és 3 napig nemhogy felállni, de elülni sem tudtam. Nemsokára neki is állok...
2012. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!