Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan paróka amely...

Létezik olyan paróka amely nem emberi hajból készült, de mégis nagyon élethű?

Figyelt kérdés
Sajnos egy betegségben szenvedek amelynek köszönhetően elvesztem a hajamat,és szeretnék vásárolni egy parókát amíg helyre nem állnak a dolgok.Léteznek olyanok ami nagyon élethűek , természetesek de mégis műhajból vannak?Az eredeti hajas lenne a legjobb megoldás tudom de az európai hajból készültet csak a nagyon gazdagok engedhetik meg maguknak , az ázsiai , indiai hajjal az a problémám hogy nem tesz jót a gyakori érintkezés az eredeti hajjal , egy ismerősömnek is volt fent és hullott a haja miatta bár ő póthajat hordott...
2012. jan. 21. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Van,viszont rengeteget fog kelleni keresgéj,hogy megtalald a hozzád illőt, mivel rengeteg a használhatatlan .

Kaptam egy hirdetést: [link]

ez már régi, csak a szemléltetésért raktam fel, Pest környéki volt a hirdető.

Rakj fel te is hirdetéseket, hogy mi érdekelne,és ugyanakkor nézegges is a hirdeto oldalakon, sokszor sokkal job dolgokra akadsz ilyen helyen mint egy áruházban.

Sok sikert!

2012. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs elterjedve, de külföldő rengeteg nő használ un lace front vagy full lace parókát. Ennek a lényege hogy egy tüll anyagra van rászőve a haj és olyan mintha szálanként nőne ki a fejbőrből.


A futura hajból készült parókák élethűek és nem olyan fényesek mint más szintetikus hajak. 30-100$ között mozognak. Magyarországon 2-3szor annyiba kerülnek szóval inkább külföldről szerezz be. Ha akarod segíthetek.


Ha parókát hordasz akkor mindegy hogy ázsiai, indiai vagy európai mert egyáltalán nem érintkezik a sajátoddal ugyanis az egy parókasapka alatt van.

Nekem volt indiai hajból parókám, 100% kézi szövésű és nagyon jó volt Most rendeltem egy másikat ami kínai kezeletlen hajból lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=u_n5UR2mrbE

2012. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És milyen árban vannak ezek kb?100.000 forintnál többet nem szánok rá.
2012. jan. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!