Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magas lányokról?

Mit gondoltok a magas lányokról?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok,és tök sokszor érzem emiatt kellemetlenül magam..:/
2012. jan. 22. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
161 cm vagyok és bármikor cserélnék veled!:D
2012. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, és nagyon szivesen lennék olyan magas, mint te! Szerintem próbáld meg elfogadni, majd örulni annak, hogy ilyen magassággal áldott meg a sors, mert késöbb még jól jöhet :)
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 176 cm vagyok. Szerintem örülj a magasságodnak, ha kisebb lennél, akkor meg az lenne a baj. Használd ki h megnőttél ekkorára, ez sosem hátrány.
2012. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

155cm vagyok :D Engem már nem érdekel, elfogadtam a tényt.

Örülj neki hogy annyi vagy amennyi..Változtatni nem igen tudunk, én tudok de csak magassarkúval azért is vagyok nagyrészt abba:)

2012. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

167-8 centi vagyok, de nagyon el szeretném érni a 172-3 centit! ugyanakkor az alacsonyabbak valamiért aranyosabbak.

19L

2012. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legszerencsésebbek!

166cm vagyok ha kihúzom magamat, csak magassarkúban vagyok akkora, amiben jól érezném magamat (170-172cm).

Tinin még kisebb voltam (162) és gyűlöltem hogy mindig magassarkúban kell járnom, hogy elviselhető magas legyek. Mellettem meg haladtak a hosszú lábú szép 170-175centis vékony csajok lapos papucsban...én meg totyogtam a kényelmetlen magasba, abban is akkora voltam mint egy törpe :S

Úgyhogy én még annak is örülök h 166 lehetek és elég egy 3-4 centis sarok is... már nem bírnám a magassarkút :S

2012. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen periódusaim, amikor nem szeretem a magasságom, bár én csak 172-174 körül vagyok (nem tudom pontosan).

Jó ideig nem is hordtam magassarkút, mert zavart, hogy még sok pasinál is magasabb vagyok, de idén vettem egy 7 centis sarkú csizmát és imádom! Annyira jól érzem magam benne, hogy hihetetlen! Visszatért az önbizalmam és végre újra NŐnek érzem magam :)

És úgy veszem észre, hogy a magas pasiknak is tetszik, hogy nem kell annyira lefelé nézniük :)

2012. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek 202 centis lányt, alig talál magára ruhát. :D

Nekem nem tetszenek, mert én 170 centis vagyok. Barátnőm is 153 centi, ettől függetlenül röplabdázik és kézilabdázik. És még örül is neki, hogy kicsi. Nem tudom, sokan miért nem fogadják el magukat úgy, ahogy vannak. Az alacsonyak mindig magasak akarnak lenni, a magasak meg alacsonyak. Meg azokat a válaszokat sem értem, mikor "165 cm vagyok, de úgy lennék 167-168"... Hát az a két-három centi tényleg baromi sokat számít. :D


20F

2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző! 2-3 centi igen, sokat számít, hidd el.
2012. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!