Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A legtöbb nőnek B-kosaras a...

A legtöbb nőnek B-kosaras a melle. Miért van az egyik tök nagynak tűnik, a másik meg kicsinek? Ha elvileg ugyanakkora a mellük.

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 00:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az egyiknek belóg, a másiknak nem.
2012. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
belóg?
2012. jan. 23. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb nőn nagynak tűnik, egy nagy nőn meg kicsinek. Ha valakinek vékony a dereka, lapos a hasa, arányaiban sokkal nagyobbnak tűnik. Tehát maga a térfogat ugyan az, csak a "hozzá csatlakozó" nő más méretű/alakú.
2012. jan. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
gondolom, a formája miatt. Nekem szülés előtt kerek volt, most meg lóg, mégis B-s mindkettő. De már kisebbnek látszik. A V-nyakkivágás is nagyít, a garbó meg lenyomja, a ruha színe sem mindegy.
2012. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért azt is hozzászámolnám, hogy nagyon sokan nem jó méretet hordanak, és sok 14 éves akkor is B kosarasat vesz fel, ha még telejsen lapos. Na meg van B kosaras vékony anyagú, meg 6 centi szivacsos melltartó is.

Melltartó nélkül azért oltári hatalmas különbség nem lehet, ha tényleg B méret, de azért pár centi, az pár centi. Meg tényleg nem mindegy, hogy egy 45 vagy egy 80 kilós nőhöz tartozik, és hogy nagyobb-e a hasa a mellénél, vagy azért nem. :D

2012. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75B-s de nagynak látszik, jobban örülnék az A-snak, de ez van. szerencsére egyáltalán nem lóg. 166cm és 54kg vagyok.

Egy nagydarab kövér nőn kicsinek látszana a B-s mell, az is biztos.

2012. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek B-kosaras, csak ahogyan az előttem egyik kommentelő is mondta: Nem hord mindenki megfelelőt. Van akinek szinte ki is esik már belőle, mégsem veszi észre, hogy nem megfelelő.

Múltkor olyannal is találkoztam a kínaiban, hogy 80E-s címke volt egy talán 75A-s melltartón, szóltam az eladónak, mire a nő: Nem, annak az a megfelelő mérete. Soha nem lenne jó rám :D

Nekem 80E-s kell. (Normál testalkatom van, nem vagyok duci)

L20

2012. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jan. 23. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szélesen elterülő mell meg egy kevésbé széles, de előreugró mell pl nem ugyanúgy néz ki, itt jön szóba a forma, ami optikailag hatással van a méretre.

Meg valóban nem mindenki hord jó méretet.

(A B-s az olcsó, meg abból van a legtöbb féle, így sokan csak azt nézik, hogy tetsszen, meg hogy meg tudja venni, nem biztos, hogy jó a méret.)

Auchan-ban vettem múltkor 80D-s melltartót, épphogy jó a 75-80C-s melleimre, de van 85D-sem is, ami kisebb az előzőnél.

2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elterülő és előreugró ? erről még nem hallottam.:)
2012. jan. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!