Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nyelvembe házilag szúrnám a...

Ati's kérdése:

A nyelvembe házilag szúrnám a másik piercingem fölé még egyet mik lehet a következménye?

Figyelt kérdés
A következményére azt akartam érteni, hogy ha följebb szurom.lehet e valami problema?branul tűvel szurnam és orvosi femet raknak a nyelvembe és fertotlenitenem is!
2011. dec. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy szakértő ne szurkáld a saját nyelved, de ez csak az én véleményem.
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyelv az egy nagyon kényes dolog ilyen téren.

Én a helyedben nem szúrnám otthon, de te tudod.

Arra ügyelj, hogy le legyen sterilizálva minden, de gondolom ezzel tisztában vagy, ha már van nyelvpiercinged.

Arra is ügyelj, hogy elég hosszú ékszer tegyél bele, mert ha nem könnyen körülnövi a szövet, és ki kell vágni a nyelvedből.

Kockázat:

eltalálhatod a két nagyobb fő ér valamelyikét, amik a nyelvben futnak és az nem kellemes......

nagy a fertőzés veszély: tejet, tejtermékeket, alkoholt kerülni kell úgy két hétig.

2011. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez most komoly??? :O Miért nem bízod ezt inkább szakértőre?
2011. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az erek mellett még bőven vannak idegek is, ha rossz helyre szúrsz, akkor a teljes nyelved lebényulhat
2011. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!