Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról?...

Mit gondoltok az alakomról? Mennyit kellene még fogynom az átlagos női testhez? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Már fogytam valamennyit, de nem látom reálisan magam... illetve elölről egészen tetszik, amit látok, de hátulról és oldalról borzasztó... szerintetek mennyire strandkompatibilis a testem? :D

nem szeretnék csontváz lenni, csak átlag testet, nem vagyok már tini, így nézzétek.


2012. jan. 23. 23:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
azért ebben a bugyiban fotóztam magam, mert a diétám elején megvettem, és azt mondtam, hogy addig folytatom, amíg ebben a bugyiban tökéletes nem lesz az alakom :) így látom, hogy azért még van hova fejlődni.
2012. jan. 24. 01:55
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy kövérd, de borzalmas a tested: puha, löttyedt. Nem kell fogynod egy dekát sem, viszont rengeteget sportolj, csinálj izmokat, mert ez így tényleg nem szép látvány.
2012. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az alak átlagos. Ha valóban lefutsz heti 40km-t, akkor jobban oda kellene figyelned a kajára. Diétázz és az rendesen formába hozz. Igazán jó csaj leszel. Attól, hogy nem vagy tini még lehet jó az alakod, nem kell beérned kevesebbel.


Itt találsz diétát, jobb oldalt lent Tudatos Táplálkozásnál

[link]

2012. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod,ez így már jó.simán mehetsz strandra.

30/F

2012. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
ez már mondható átlagosnak, de hogy az a bugyi tökéletes álljon rajtad -ahogy írtad ezt szeretnéd- ahhoz még kell dolgozni. fenék-csípő-láb ott kell még formázni. jó lesz ez csak kitartás!
2012. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Strandra nyugodtan elmehetsz,nem fognak kinézni.Szerintem is átlagos vagy,ha fogyni akarsz,5 kiló pont elég lesz.
2012. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
8:59: a lifetilt diétáját csinálom kb. 4 hónapja :)
2012. jan. 24. 11:57
 18/29 anonim ***** válasza:

8.59 vagyok

Akkor további sikeres diétát. :)

2012. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
szerintem ha kb 5kg lemegy,akkor egész jó alakod lesz :)
2012. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok!

Szerintem nekem is hasonló testem van, bár már párszor kiderült, hogy van egy kis testképzavarom :)

Megkérdezhetem, hogy hány cm és kg vagy? Meg esetleg megírnád a csípő- és a derékbőségedet, ha nem gond? Ja és hány éves vagy?

Nem ismerkedni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy reálisan látom-e magam :)

Köszi!

2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!