Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról?...

Mit gondoltok az alakomról? Mennyit kellene még fogynom az átlagos női testhez? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Már fogytam valamennyit, de nem látom reálisan magam... illetve elölről egészen tetszik, amit látok, de hátulról és oldalról borzasztó... szerintetek mennyire strandkompatibilis a testem? :D

nem szeretnék csontváz lenni, csak átlag testet, nem vagyok már tini, így nézzétek.


2012. jan. 23. 23:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a combodból még egy kicsit leadhatsz :)) meg v3gyél alakformáló fehérneműt és akkor jó leszel
2012. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

175 centi vagyok és 68-69 kiló, 22 leszek.

a mell-derék-csípő arányom 88:67:100. Én borzalmasan dagadtnak látom magam, oldalról legalábbis biztosan.


Előző: strandon nemszexi az alakformáló fehérnemű :D egyébként ruhában egyáltalán nem látszik, hogy van rajtam felesleg, ezért gyúrok most már a strandkompatibilitásra :)

2012. jan. 24. 17:43
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
nem átlagos, szerintem kövér, még nem tudom 5-8 kg.
2012. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22? Azt hittem kb. 38 néhány gyerek után. Bocsi, nem akartalak megsérteni. Szerintem olyan 5 kiló mehet még, aztán futás helyett sok torna, ami rendbe hoz majd.
2012. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy mik a méreteid, köszi a választ!

Akkor jól gondoltam, kb. egyformák vagyunk :) Én 173 cm körül vagyok és kb. 65-66 kg. A derekam mondjuk egy pár cm-el több, mint a tiéd.

Viszont én 10 évvel idősebb vagyok és van 2 gyerekem. Ráadásul jelenleg sajnos semmit sem mozgok :( Amíg jó idő volt, futni jártam, most is várom már, hogy kezdhessem, mert nagyon hiányzik, csak ez a környék nem igazán alkalmas a sötétben-latyakban futáshoz :(

Szóval ne haragudj, nem akarlak megbántani, de nekem nagyon furcsa, hogy egy fiatal, gyermektelen lánynak szigorú diéta és sok mozgás mellett (majdnem) ugyanolyan teste legyen, mint egy 10 évvel idősebb, 2 gyermekes, inaktív, nem diétázó nőnek.

Nagyon dicséretes, hogy már fogytál és hogy mozogsz rendszeresen, csak valószínű, hogy valamit nem jól csinálsz.

Én is attól félek egyébként (bár elég hülye duma, tudom), hogy ha ráállnék a szigorú fogyókúrára és non-stop az edzőteremben sanyargatnám magam, akkor sem lenne nagy változás, mert sajnos már nem vagyok annyira fiatal. 30 év felett már máshogy működnek a dolgok.

Ettől függetlenül engem sokan megdicsérnek, hogy milyen jól nézek ki és hogy nem is gondolnák, hogy 2 gyerekem van. Bár aki ismert előtte, az persze látja a változást, mert a gyerekek előtt 60-62 kg voltam és kb. 8 cm-el kevesebb voltam mindenhol...

További sok sikert és kitartást kívánok neked! :)

2012. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
fogynod már nem kell mert nagyon striás lesz a bőröd,a csipődre még tornázz egy kicsit mert kibuggyanik a bugyidból.
2012. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát nem is strandra értettem, hanem most. Adigra formásodsz, és nyugodtan veheted a bikinidet
2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
még sportolj, hogy feszes legyen a bőröd! és járj szoliba nagyon sokat dob ám a szín is! :) amúgy szerintem jó alakod van!
2012. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!