Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kasszandra stúdiónál a...

A kasszandra stúdiónál a szépségverseny nem átverés?

Figyelt kérdés
Anyum nevezett de nagyapám serint hazugság. Tapasztalatok?

2012. jan. 24. 14:51
 1/4 anonim válasza:
a kislanyomat be neveztem es mar ki is van fizetve volt fotozas is es feb-19en lesz a savoya parkban a verseny :)
2012. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra neveztem én is de anyu apuja azt monyga átverés ...
2012. jan. 25. 18:08
 3/4 anonim válasza:
A nagyapád bizonyára kissé szkeptikus. A verseny meg volt tartva, mi nagyon jól éreztük magunkat. Klassz műsor is volt. pl. Weis Viktor a tv2 tehetségkutatójából. Nagyon szép portfóliót kaptunk és bekerült a gyermekem a Menő Manó gyerekmodell adatbankba. De igazán felhívhattátok volna a Savoya Park bevásárlóközpontot és megkérdezhettétek volna. (mi is ezt tettük, mert eleinte kissé bizalmatlanok voltunk, de már tudjuk, hogy teljesen korrektek.) További sok sikert kívánunk a Kasszandra Stúdiónak!
2013. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 macsoka válasza:
igen grt kamu az egész hisz szememláttára egy anya benyalta magát a fia be is jutott gondolom nyalásra megy ... de nem semmi ugy éreztem magam és a gyerek is mint aki oviba ment a gyerek ugy tett hová kerültün mi mondtam baba zsura szégyen volt sajnos ez nem modellség hanem baba meg a zsur igy kel érteni inkább adtak volna dobozos tejet. a zsürinek a szeme nem ott volt ahol kellet volna lenni volt olyan gyerek akinek lába semmi nem volt a helyén feje lapos na ez lett nyertes atya világg jol mondják pénz beszél hányadék volt a kaszandra studio 2013.06.09-én volt .mégegyszer gratulálunk a kaszandra studionak hányadék az egész és kamu
2013. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!