Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy sikerülhettek ilyenre...

Hogy sikerülhettek ilyenre ezek a mellek? Van akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Ezt nagyon elrontották nem?Vagy direkt ilyet kért?

neki is hasonló:

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosan nincsenek elrontva
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Még a második az hagyján, de az első rettenetesen ronda. Az a lökött nő meg milyen büszke azokra az elfuserált műmellekre!
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túl nagyok a szilikonbetétek, túl közel helyezték el egymáshoz és "összenyomódtak". Azt nem tudom szándékos-e, de elég ronda.
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nincsenek elrontva, talán az utolsó nem lett a legjobb mert olyan mintha felül össze lenne nőve... :S
2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem rendben vannak. párszor már visszahozhatták az árukat :)
2012. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nagyon nincsenek rendben . Az első nőé akit linkeltem teljesen olyan mintha vmi elcseszett férfi mellizom-implantátum lenne
2012. jan. 26. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában,az orvos ajánl a hölgyeknek a testalkatuknak megfelelő implantátumot,de ha nagyon erőlködik a nőci hogy még nagyobb legyen hát ő beteszi azt is!!Nem az orvos hordja a testében szinte egy életen át!!Tapasztalat!!
2012. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!