Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam ilyenre a hajam?

Megcsináltassam ilyenre a hajam?

Figyelt kérdés

Most hátközépig érő,sötétbarna hajam van,nagyon dús,és sok.Fazonja nincs,van oldalfrufrum elöl,de már vagy 1000 éve nem voltam fodrásznál.Levágatni nem akarok belőle,csak befesteni.Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link] oldali,bár ez lehet hogy túl világos)

[link]

Ez az a 3 hajszín,amik tetszenek,vmi ilyesmi az elképzelésem is,de félek belevágni,nem tudom hogyan állna.Egyszer már leakartam szívatni,és tetetni bele szőke melírcsíkokat,de akkor itthon csináltuk,anya csinálta,és egyáltalán nem szívta le a hajam színét,inkább ilyen vöröses-narancssárgás lett.Most fodrászhoz mennék mindenképp.


2011. júl. 28. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:

2.link:

[link]

2011. júl. 28. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Fodrász mindenképp. De jól gondold meg a szőkét és a szívatást. Én fél év után most fogom visszafestetni barnára.(eredeti) Nekem nagyon hosszú hajam volt, de egyetlen szívatás(bár nem fodrász csinálta, de 2-3-4 után is elkerülhetetlen) elégette a hajamat és most lapockámig ér. Nem fogom soha többé leszívatni, fodrász is azt mondta, hogy fél évig kizárt. addig pedig a hajfesték miatt nem lesz szép szőke, narancs lesz és sárgás.. Tehát vissza a barnához. Ha van elég pénzed minimum! minden hónapban fodrásszal csináltatni, kitartásod, és nem zavar ha nem mindig szép a hajad.. akkor csináld. én megbántam:( habár imádom a szőkét!! 22L
2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És persze ezt te döntöd el, nem akarlak befolyásolni, ez csak egy tapasztalat, amit inkább megosztok:) Egyébként szép színűek (első voltam)
2011. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nem hamvas szőkével nyugodtan rámehetsz otthon is, akkor kéne fodrász, ha platina szőkét akarnál.

Mondjuk ezzel:

[link]


Ennyire nem szívja ki a barnát, kb. olyan lesz, amilyet akarsz. Ezután már csak a 8/0 árnyalatot használd a tövére, és csak az utolsó 10, esetleg 5 percben húzd végig a hosszán fésűvel.

Ha ezzel a márkával nem szimpatizálsz, bármelyik 3-as tartóssági fokozatú hajfestékből kereshetsz előbb egy világos szőkét, aztán egy-két árnyalattal sötétebbet.

Az első festés után NE KEND A TELJES HOSSZÁRA FEL A FESTÉKET, CSAK A TÖVÉRE, és utána a végére.

Így nem lesz lestrapált a szőke haj sem.


Vegyél inkább három doboz festéket elsőre, hogy jól átitathasd, és nem lesz foltos, ha mégis elég 2, akkor utánfestéshez is megvan, következő hónapban nem kell rá költeni.

2011. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hot_kiss ***** válasza:
Nekem nem tetszik a színe egyik képen sem.
2011. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt,hogy tetszik-e vagy sem.

Köszönöm a többi választ!:)

2011. júl. 28. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz, nyugodtan bevállalhatod (:
2011. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!