Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a hibák? Van...

Szerintetek mik a hibák? Van esély érdemes el mennem? Mit alakítsak ha birok?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam valami szép most se érzem azt húúú de tökélyt, ez előtt egy évvel 90 kg voltam és minden áron le akartam fogyni,sokat mondogattam modell akarok lenni,de éreztem nem oda való vok. És most anyukám el intézet egy modell iskolát a hátam mögött. Örülök neki de nem érzem magam annak. remélem nem sok a hibám
2012. jan. 26. 20:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


és így :) ?

2012. febr. 3. 09:22
 22/24 ancsuuu válasza:
Hát mindenképpen alakítanod kell a testeden....ha ennyit fogytál rengeteg bőr,megereszkedett,narancsbőrös hiba lehet rajtad .Hiába vagy akár 50 kg is ha nem feszes...senkinek nem kellenek lógós testü modellek...fontos a derék,csípő és mellbőséged.Az arcod nem modell arc,nincs benne semmi ami megfogna...de ez senkit sem érdekel,ha van önbizalmad és tudsz érzéseket kifejezni akkor bármikor lehet esélyed.
2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Nikike99 válasza:

Szerintem teljesen szép vagy! Az alakod tökéletes! Szépek a lábaid formásak :D Van esélyed! Sok Sikert!

L/13

2012. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
te tuti az adipokillnak csinálod most a reklámot,mert feltettél már több kérdést is és mindenhol feltünteted h ettől fogytál.Tudtommal minden zsírégető mozgás és helyes táplálkozással max 1-2%al növeli a fogyást.ráadásul csak akkr ajánlott eezt szedni,ha már sehogy sem tudsz fogyni(ha egy idő után megáll a fogyás) mert ha az elejétől kezdve szeded,hozászokik a szervezet és ez a legerősebb zsírégető ,szal max nagyobb dózisban tudod szedni,de ha meg abbahagyod és nem edzel 2* annyit visszajönnek a kilók
2012. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!