Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt szeretnék venni...

Laci911 kérdése:

Parfümöt szeretnék venni szerintetek melyik a legjobb férfi parfüm ha az árat nem néznétek?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne mert már nagyon sokat ki próbáltam és sok tetszett is
2012. jan. 28. 01:24
 1/6 Darkkingdom ***** válasza:

PACO RABANNE 1 MILLION


PACO RABANNE BALCK XS (fekete)

2012. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Armani Acqua di Gio.
2012. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Armani aqua di gio , versace kek a nevet nem tom en a frris illatokat szeretem de meny be a rossmanba es nez korul .
2012. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány parfüm, amikkel mindenképp érdemes egy próbát tenni:


-Dior: Fahrenheit. Egyik kedvencem. Elég karakteres és férfias illat, nem való mindenkinek, inkább az idősebb korosztályt célozták meg vele.


-Jean Paul Gaultier: La male. Elég édes, kicsit púderes illat. Tartós, csak módjával kell használni. Inkább mint a 1 million ( bár, kinek a pap, kinek a papné), ami kishazánkan nagyon elterjed illat. Főleg a tizenéves, metroszexuális fiúk locsolják magukat vele. Ha valami egyedibbet akarsz, akkor ne a 1 milliont válaszd.


-Diesel: Fuel for life. Személyes kedvencem, többnyire ezt használom. Tartós, erős illat.


Az armani acqua dio pedig a number one. Bár, ez is nagyon sokan hordják.

Én ezeket tudom ajánlani, bár nem vagyunk egyformák, a parfümök is másképp érződnek különböző embereken.

2012. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hugo Boss XY vagy Clinique Happy, ezek nekem például nagyon bejönnek!
2012. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lacoste challange
2014. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!