Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PArfüm vagy dezodor? Tegnap...

Lee12 kérdése:

PArfüm vagy dezodor? Tegnap vettem egy csokis axeot és befújtam magam vele de az illata nem érződik annyira?

Figyelt kérdés

viszont aztán befújtam a ruhám este apám ilyen parfümjével: [link]

és most másnap délután is bőven érezni lehet(pedig alig fújtam rá)

szerintetek többet kéne fújnom az axeból magamra vagy megérné ez a parfüm(apám mondta hogy nem adja kölcsön)

viszont az árát kicsit sokallom( mondjuk ha nem kérek hozzá ilyen díszdobozt fémből hanem csak simán a parfüm azt úgy lehet venni?


2012. jan. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

parfüm intenzívebb az illata. bemész a müllerben egy csomó közül tudsz választani.A 3000-40.000 -ig vagy több

a csokis axe-val kapcsolatosan meg pl a barátom pólóját megfogta úgyhogy nem nagy szám

2012. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
A dezodor nem illatosításra való, hanem izzadás ellen szerintem. De az Axe ezt a feladatot sem látja el, ráadásul borzalmas szaga van. Talán még az Old Spice tud vele ilyen téren versenyezni... Használj szagtalan dezodort, lehetőleg alumínium nélkülit. Ha meg illatozni akarsz, akkor parfümöt, de abból sem árt valami jobb minőségűt, mert az olcsó cuccok pár óra múlva érdekes dolgokat tudnak eredményezni az ember bőrén.
2012. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Izzadásgátlót szeretnél vagy finom illatot?

Izzadásgátlónak az Axe egyenesen sz@r, de még az illata sem marad meg sokáig.

Illatnak meg ruházz be egy parfümre, kevesebb kell belőle, így takarékosabb is.

2012. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül,hogy a csokis Axe-nak undorító illata van,a dezodor nem erre való.Rendes férfiak semleges illatú stiftes dezodort és jó illatú parfümöt használnak!Ha pedig még a tini kategóriába tartozol és nincs pénzed parfümre,inkább ne fújj magadra semmi pacsulit,bőven elég ha nincs testszagod.
2012. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok

köszönöm a válaszokat és pontosítom hogy azt szeretném hogy finom illatom legyen

ez a tonio lamborgini nagyon tetszett az illata de nem értem miért ilyen drága? a díszdoboz miatt?

2012. jan. 28. 17:11
 6/8 tetro ***** válasza:
miért ilyen drága? egy normális parfüm manapság 10e Ft-nál kezdődik. a jobb minőségűek meg inkább 20e-nél.
2012. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy még annyi lenne a kérdésem hogy hol lehet kipróbálni a parfümöket? mert azt olvastam hogy úgy az igazi ha ráfújsz a kezedre és úgy nézed meg hogy illik e hozzád mert ilyenkor a bőr mirigyeivel összekeveredik?

csak mert illatmintákat láttam de olyat hogy a kezedre is fújhass olyat nem

(közelben vagy tesco vagy dm lehetőség van parfümöt venni)

valamint egy 50ml es addag naggyából meddig tart ki(pár hónap?)

2012. jan. 28. 23:32
 8/8 tetro ***** válasza:
parfüm boltokban szinte mindenből van teszter. nálam egy 100ml-es fél évig is kitart
2012. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!