Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányok! Leírnátok...

Vékony lányok! Leírnátok nekem pár átlagos napotokat, hogy mit esztek, mennyit mozogtok?

Figyelt kérdés
olyanokra lennék kíváncsi, akik mindig is vékonyak voltak és fogyókúra nélkül vékonyak. csak akkor esztek, ha éhesek vagytok? akkor esztek amikor egyik pillanatban éhesek vagytok, a másikban nem? szoktatok enn azért, mert mondjuk valakinek szülinapja van és mindenki eszik a tortából?
2012. jan. 28. 16:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja,és osztályoznátok, hogy 1-10ig mennyire vagytok éhesek amikor elkezdetek enni és amikor befejezitek? (1 nagyon éhes 10 nagyon sokat evett)
2012. jan. 28. 16:57
 2/12 anonim ***** válasza:

én mindig azt eszek amit megkívánok. vannak napok amikor kimarad az ebéd, de mondjuk jó sok kekszet és csokit megeszek. a sütit nagyon szeretem.

annyi van, hogy egyszerre nem tudok sokat enni, tehát ha nagyon nagyon éhes vagyok, akkor is pár falat után jóllakok.

2012. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van aki alapból ilyen. Genetika miatt. Például a nővérem, naponta eszik csipszet meg csokit meg amit akar, és amennyit, hihetetlen mekkora étvágya van, és csupán 42 (!!!) kiló. De van olyan is, aki annyit eszik amennyit csak tud, és a bizonyos tortát is addig tömi magába amíg meg nem telik, de lemozogja. Tehát te most éheztetheted magad, de ha nem tornázol, semmit nem fogsz elérni, csak annyit, hogy a szervezeted tönkremegy.
2012. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát többnyire akkor eszek, ha éhes vagyok, de ha sokat vagoyk itthon, és unatkozom, akkor unalmamban is eszem. A húgom is ilyen. Ő sem hízik. Pl. simán megeszek egy tábla csokit egy nap, mellé chipset, popcornt is akár, ha kedvem van, vagy sütit sütök, vagy valami finomat főzök, csak úgy, nasizni.

Rendes főtt ételt szünetben csak 1x szoktam enni egy nap, ebédre, vacsira mindig valami könnyebbet kívánok, pl. saláta, pirítós, lekváros kenyér, gyümölcs, sajt, zöldség...ja és általában úgy van, hogy délben ebédelek, és éjfél-1 körül vacsizok:) de közben tényleg rengeteget nasizok.

Ha egyetem van/munka, akkor azért délelőtt is eszek valamit, pl. péksütit, de nem sokat, délig sosem szoktam igazán éhes lenni...meg akkor nem jut annyi időm nasizni délután, mert nem unatkozom...de csokit azért minden nap eszek :D

Ja és vendégségben minden sütiből eszek, nem is keveset...:D

Mozogni annyit szoktam, hogy esténként 100 felülés, 20 guggolás, meg 20 másfajta combizom-gyakorlat, megszokásból:)

22/N

2012. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eszek reggelit, jó sokat, aztán suliba eszek tízórait, mondjuk szendvicset, aztán ebédet, ami van a menzán... Utána általába eszek valami nasit, kicsit késöbb délután eszek egy zacskós levest (smack) általába, aztán vacsi, mindig meleg ételt és késöbb még vagy gyümölcsöt vagy valami édességet eszek még:)

De én genetikailag nem hízok, ilyen vagyok:) imádok enni:DD

Ja és nem sportolok... Pedig tudom hogy kellene de nem találok semmi nekem valót...:S

Egy 52 kilós 16 éves lány..

2012. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én vékony vok, sajnos, nem nagyon szeretem. De mindennap sajtburger menü, vagy oldalas vagy tarja ebéd...Nemtom mivan velem.:S
2012. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vok, és mindennap eszek csokit csipszet, szotyit, kólát is iszok..
2012. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 8 körül kelek. Egész délelőtt csak egy kv-t iszom, de azt is megszokásból, nem szoktam reggelizni, mert délelőtt soha nem vagyok éhes egyáltalán. Nagyjából 12-13 óra körül éhezem meg először egy nap. Akkor általában eszem egy-kettő szelet kenyeret egy bögre teával. Aztán legközelebb, mikor ezután megéhezem rendesen, az olyan este 17-19 óra körül szokott lenni. Akkor ugyanazt eszem, valami kenyeret (szalámival vagy vajjal) és teát. Ez a kedvenc kajám amúgy. :D


Ha véletlenül van valami édességem, akkor azt tuti megeszem, akkor is, ha nem vagyok éhes, mert nagyon édesszájú vagyok.


Amúgy 50 kg vagyok és 170 cm magas. A legnagyobb hízásom eddig 2 kg volt, mikor felmentem 52-re. Amikor meg nem volt időm enni a suli miatt, akkor rögtön lementem 48-ra.

2012. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom, hogy kicsit részletesebben kérted.


Én nem szoktam gyakran testmozgást végezni, mármint olyat nem, ami edzésnek számít... ilyesmi. Néha érzem magamon, hogy nagyon fáradékony vagyok, nem bírom az aktív mozgást, ilyenkor elkezdek futni reggelente vagy ilyesmi, de ez is kb egyszer egy évben, amúgy nem szoktam.


És előfordul, hogy akkor is eszem, mikor nem vagyok éhes. Például, mikor pár évvel ezelőtt elég jól állt anyagilag a család, sok költőpénzem volt, akkor minden nap a mekiben reggeliztem, ebédeltem és vacsoráztam, extra nagy mennyiségeket és úgy, hogy tényleg nem volt éhségérzetem, csak kívántam azokat az ízeket. Akkor szedtem fel a "plusz" kilókat.


És az előbb édesség alatt azt értettem, hogy egy tábla csoki, egy zacskó nápolyi, egy tálca süti... tehát határok nélkül bármi, amit megkívánok, azt meg is eszem, hiába nem vagyok éhes, mert ugye édesszájú vagyok nagyon.


És olyan is szokott lenni, hogy unalmamban eszem, főleg mostanában.


Amiket minden nap eszem: Kenyér, párizsi, margarin, tea.

Amit akkor, ha van rá alkalmam és pénzem: édességek

Amit soha: főtt ételek, zöldségek, gyümölcsök, gabonafélék, tejtermékek.

2012. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sosem voltam hízékony, tehát régebben mindent ettem, amit és amikor megkívántam. Éjjel 2kor mekis kaja, akkor azt. Na egy éve már nincs ilyen. Minden reggel 6,20kor kelek, akkor eszem, fél 8tól 1 órát tornázom, ami változó, hogy mi. Súlyzó vagy kardioedzés akármi, ált ezek egymással kombinálva. Legközelebb a suliban eszem 11kor. Utána olyan 3 körül, és utána már csak egyszer fél 7kor. A kajám általában hús, tej, zöldségek, tojás, sajtok, felvágottak, natúr joghurt, gyümölcsök, magvak. Nem eszem csokit, sütit és rágcsát, meg péksütit, gyorskaját sem.

Ha valakinek szülinapja van, akkor természetesen eszem egy vékony szeletet, vagy ha valami összejövetel, házibuli van, eszem a kitett mogyoróból pl. De ezzel el is vagyok. Ha nem vagyok éhes, akkor sosem eszem.

2012. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!