Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb hány mm mélyre megy a tű...

Kb hány mm mélyre megy a tű tetoválásnál?

Figyelt kérdés
és mennyire fájdalmas,mihez hasonlitható leginkább(már ha lehet egyáltalán)? A hátamra szeretnék(tarkóm/nyakam alá vizszintesen,a lapockám is benne lesz),ott mennyire fájdalmas?Köszi a válaszokat!
2012. jan. 30. 11:57
 1/8 SzilKa ***** válasza:
100%
1-1,5 mm-re. Epiláláshoz hasonlítható a fájdalom. Fájni fog, de nem elviselhetetlenül, a csontközeli helyeken kellemetlenebb.
2012. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem annyira nem fájt, de volt olyan ismerősöm, aki nem bírta elviselni a fájdalmat, abba kellett hagyni a műveletet. Próbálj meg másra koncentrálni közben, beszélgetni a tetováló művésszel.
2012. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írta, tényleg olyan, mintha epilálnál.
2012. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SzilKa ***** válasza:
100%
Ja, még annyit, hogy tudod minimalizálni a fájdalmat azzal, ha kipihenten, nyugodtan és egészségesen mész tetováltatni. Ne legyél éhes-szomjas és ne igyál alkoholt. Ha száraz a bőröd (hidegben sokaknak szárazabb), akkor előtte napokig kenegesd testápolóval. Ha nő vagy, akkor ne a mensi idejére essen. Ha ezeket össze tudod hozni, jó eséllyel kevésbé fog fájni.
2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!Remélem kifogom birni,már csak azért is,mert a fiamhoz kötődik a tetoválás majd....de marhára félek,alacsony a fájdalomküszöböm....nemigazán lehet erre felkészülni... :)
2012. jan. 30. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
nő vagyok igen,azt hallottam meg olvastam hogy kipihenten érdemes menni,de a fiam mellett ez lehetetlen.....de majd próbálkozok....meg eszek-iszok előtte,persze nem közvetlen előtte.
2012. jan. 30. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tarkóra/nyakra abszolút nem fájt, viszont most csináltattam a bordámra, na az cudar volt, de azt is kibírtam.:)
2012. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!Remélem akkor nekem sem fog annyira fájni :) ki kell birnom.....
2012. jan. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!