Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing probléma!?

Piercing probléma!?

Figyelt kérdés
Harmadszorra lett újraszúrva a monroe piercingem, most az egyik haverom csinálta, 2 napos. Gyulladt és belül is, kívül is nagyon fáj. Jobban mint szokott az első pár napban. Mit csináljak? Nagyon szeretem és nem szeretnék megválni tőle.
2012. jan. 30. 16:00
 1/8 Darkkingdom ***** válasza:
100%
Gondolom a haverod az nem piercinges csak hébe hóba csinálja!Nem volt steril atű vagy az ékszer és ennyi! nem tisztítod rendesen,vagy hasonlód olgok lehetnek!Vagy egyszerűen nem bírja otta szervezeted,vagy más anyagból kéne berakni!Amúgy mivel tisztítod hogyan?helyileg hol csináltátok....?ilyeneket írj már le légyszives!????
2012. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Steril tűvel csinálta, náluk és öblögetek + Betadine-nal fertőtlenítem. Fémérzékeny vagyok de eddig semmi gond nem volt a monroemmal, mindig fém volt bent. Sajnos most nincs módom szilikonost venni :/
2012. jan. 30. 16:13
 3/8 Darkkingdom ***** válasza:
100%
Akkor is jobb lettvolna nem havernál hanem egy szalonba csináltatni,de amúgy a betadin az jó meg az öblögetés is!Ha fémérzékeny vagy akkor pedig kifogja dobni,addig meg ha nagyon begyullad jó kacsa szád lessz!Plasztik piercinget kell venned!Vagy ahogy te irted szilikonosat!
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a kacsaszájtól félek hanem a körülötte lévő gyulladástól, mert az nagyon csúnya tud lenni :/ Sajnos most nem tudom kicserélni, egyébként köszi a választ.
2012. jan. 30. 16:30
 5/8 Darkkingdom ***** válasza:
100%

A kacsaszájt a gyulladásra érttem hogy nagyon bedagadhat a gyulladás és egyre csúnyább lehet!Még csak anniyt hogy nem feszül benne nagyon? meg ha lehet ne mozgazsd sokat!

Nagyon szivesen!

2012. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fémérzékeny vagy,mindenképpen cseréld ki más anyagú pc-re.Amíg nem tudod kicserélni,betadine-on kívül még kamillázhatod is,nekem attól nagyon gyorsan rendbe jött a gyulladt pc,gyorsabban,mint más fertőtlenítőktől.
2012. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg begyógyul, és utána cseréld ki. Amúgy, ha ugyanoda szúrta vissza, az is lehet, hogy még nem gyógyult be teljesen a seb, és az gyulladt be megint a szúrástól. Nekem is volt már ilyen.
2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem gyógyult be a seb, viszont már beszélni se tudtam a fájdalomtól úgyhogy kivettem. Később kikérem egy szakember véleményét is. Köszi mindenkinek! :)
2012. jan. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!