Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlotok?...

Milyen parfümöt ajánlotok? Kérdés lent

Figyelt kérdés
Britney Spears Fantasy nevű illatát szerettem volna ma a Müllerben megszagolni de nem találtam tőle egy illatot sem, pedig kétszer is végigmentem a sorokon, nem kapható már vagy csak én voltam vaksi? Sok illatot szagoltam de igazából nekem mind túl erős volt. Kedvenceim az édes-gyümölcsös illatok. Ki tudna nekem megfizethető áron, finom illatú parfümöt mondani?
2012. jan. 31. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg Avon parfümök? Nekem általában onnan van, és nagyon szeretem őket. :)

Most épp a Rare Pearls nevű illatukat használom, nagyon kellemes, édes illata van. :)

2012. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megszagolom! Esetleg Britney parfümöt nem tudod lehet e még Douglas-Müllerben kapni? Nem találtam :(
2012. jan. 31. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. :( Viszont szerintem nézd meg más drogériákban is, pl. Rossmannban, ott is elég nagy a parfümválaszték, ha jól emlékszem. :)
2012. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 laci911 ***** válasza:
igazi nőnek igazi illat kell föleg ha szép nőről beszélünk akkor érdemesebb egy drágább és vonzzobb illatot választania
2012. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Britney parfümöt interneten rengeteg oldalról lehet rendelni. Szerintem a fantasy a legjobb. Szintén édes gyümis a Kylie Minogue Showtime parfümje. Még azt lenne jó tudni hogy hol laksz és mi az a megfizethető ár számodra?
2012. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!